Ugrás a tetejére

SÁRGA KAN / FAWN MALE /GELB RÜDE

Bébi osztály / Baby Class/ Baby Klasse

3-6 hónap / 3-6 months / 3-6 monate

 

1. Cappucchino Von Nirvallis                                                                                                 Very promissing               
2012. 11. 23. VDH/DBZB 238055
(Urosch Von Der Burg Singidunum x Elodi Dei Centurioni)



2. Dominic Mike Toretto                                                                                                      Very promissing                3

2013. 02. 03. LO1345008
(Versus Dei Centurioni x Ibra Dell'arco Adriano)



3. Gesper Brisart Nordom                                                                                                     Very promissing                2

2012. 12. 31. 05K887C2.13
(Ybsen Von Bispus x Germiona Nordom)

 

4.        Gio Von Den Chatos 2012.                                                                                                Very promissing                1
11. 21. 238088
(Hashish Von Jess Box x Fiola Von Den Chatos)

 

5.        Grand-box Vancouver
2013. 02. 18.
(Indovino Vd Sonnen Aufgang x Újvárosi Léh-Box Unica)

 

6.        Index Della Andasi                                                                                                            Very promissing
2012. 11. 22. VDH/DBZB-Nr: 238298
(Laurin's Boxer Alim x Gypsy Queen Della Andasi)

 

7. Nabucco Optima Grata                                                                                                     Very promissing                4
2012. 12. 18. CMKU/BOX/14076/12
(Brazil Optima Grata x Ugilia Optima Grata)

 

8.        Robin De Casa Los Azahares
2012. 12. 01.
(Fausto Val Cayone x Valkyria De Casa Los Azahares)

 

 

CSÍKOS KAN / BRINDLE MALE /GESTROMT RÜDE

Bébi osztály / Baby Class/ Baby Klasse

3-6 hónap / 3-6 months / 3-6 monate

 

 

9.        Camus Von Nirvalis
2012. 11. 23. VDH/DBZB 238054
(Urosch Von Der Burg Singidunum x Elodi Dei Centurioni)

 

10.      Don Diego Della Casa Dell'Acquario                                                                                 Promissing
2013. 01. 14. NHSB 2910277
(Jack Daniels Van Rusticana x Upon Della Cadormare)

 

11.      Everest Di Casa Vernice                                                                                                    Very promissing                3
2012. 12. 31. LOI1333182
(Finito De Tierra De Boxer x Rania Dell Colle Dell'Infinito)

 

12.      Gegula Von Der Burg Singidunum                                                                                    Very promissing                1
2012. 11. 19. JR 78910Nb
(Urosch Von Der Burg Singidunum x Azra Von Der Burg Singidunum)

 

13.      Giotto Del Colle Dell'Infinito                                                                                            Promissing
2012. 12. 14. ÖHZB NR DB 19270/A
(Tommy Dei Roeri x Danila Del Colle Dell'Infinito)

 

14.      Hercules De Aires Del Norte
2012. 12. 11.
(Tinto Degli Scrovegni x Yelka De Aires Del Norte)

 

15.      mpulso Del Colle Dell'Infinito
2012. 12. 15. ROI 13/25695
(Ulm Del Colle Dell'Infinito x Zora Del Colle Dell'Infinito)

 

16.      Ludacris Schiwa's Imperium                                                                                             Promissing
2013. 01. 09. SLR NB 002921
(Capo Von Der Mörike Allee x Jin-jang Schiwa's Imperium)

 

17.      Rock'n Roll Di Casa Vernice                                                                                              Very promissing                2
2012. 11. 29. LOI 1324774
(Finito De Tierra De Boxers x Queen´s Diamond Di Casa Vernice)

 

18.      Sangreal Box Igor
2013. 02. 01. 9323/13
(Elastic Leroy x Sangreal Box Chantal)

 

19.      Sat'Elit Enisey                                                                                                                   Very promissing                4
2013. 01. 03. RKF 1234567
(Deep Impact Di Casa Vernice x Borok'ko Grilyazh D. Sat'Elit)

 

20.      Varenne Dei Cavalieri Templari                                                                                       Promissing
2012. 11. 19. ROI 13/19821
(Daniel Del Colle Dell'Infinito x Giada Dei Cavalieri Templari)

21.      York Del Campo Dei Miracoli                                                                                           Promissing
2013. 01. 08. 13/40588
(Veleno Del Campo Dei Miracoli x Syuma Del Campo Dei Miracoli)

 

22.      Zar Casa Dei Colli                                                                                                              Promissing
2013. 02. 04. LOI 13/39227
(Ulm Del Colle Dell'Infinito x Saba Casa Dei Colli)

 

 

SÁRGA SZUKA / FAWN FEMALES /GELB HÜNDIN
Bébi osztály / Baby Class/ Baby Klasse
3-6 hónap / 3-6 months / 3-6 monate

23. Anevay Vom Boxerfeuer                                                                                                  Very promissing
2013. 02. 16.
(Avatar Vom German Dream x Florence Von Der Hummelmühle)

 

24.      Birkeboxer Jackie
2012. 12. 06. NO30088/13
(Birkeboxer Hercules x Tamilla Nordom)

 

25.      Birkeboxer Jamila                                                                                                             Promissing                        
2012. 12. 06. NO30087/13
(Birkeboxer Hercules x Tamilla Nordom)

 

26.      Caput Mundi New York                                                                                                     Promissing
2013. 01. 22. lo1341676
(Caput Mundi Caos x Caput Mundi Helena)

 

27.      Chrisbokscastle Selma                                                                                                      Promissing
2012. 12. 22. Bo.9302/13
(Gelso Del Colle Dell'Infinito x Paloma Von Das Cer Gebirge)

 

28.      Cona-Bosk
2013. 01. 03. JR 78979/NB
(Thor El Bosk x Arija)

 

29.      Diamond De Diosa De La Aurora                                                                                      Very promissing                1
2012. 12. 10. 1009/12 NB
(Gelso Del Colle Dell'Infinito x Aurora Di Cattaro)

 

30.      Edda Dell'Espinoloso                                                                                                         Very promissing                3
2012. 12. 29. ROI 13/37411
(Guezman Della Andasi x Adelaide)

 

31.      Elastic Enza
2012. 12. 04. Bo.9278/13
(Elastic Sony x Elastic Tiffany)

 

32.      Gekata Brisart Nordom
2012. 12. 31. 05K887C4.13
(Ybsen Von Bispus x Germiona Nordom)

 

33.      Parlen Silver Spirit                                                                                                            Very promissing                4
2013. 02. 17. BCU 144000111
(Sat'Elit BMW x Yasmina Silver Spirit)

 

34.      Raffaella Masterbox Radulovic                                                                                       Very promissing
2012. 11. 25. Jr 78939 Nb
(Enzo Erden Box x Bonea Masterbox Radulovic)

 

35.      Reina De Cristobalito                                                                                                        Very promissing                2
2013. 01. 30. JR 84915 Nb
(Gelso Del Colle Dell'Infinito x Oxena De Cristobalito)

 

36.      Sangreal Box Izzy                                                                                                              Very promissing
2013. 02. 01. 9326/13
(Elastic Leroy x Sangreal Box Chantal)

 

37.      Tuborg Dei Quattro Calzini                                                                                               Very promissing
2013. 01. 08. LO1340804
(Mojito Dei Quattro Calzini x Flavia Della Cadormare)

 

 

CSÍKOS SZUKA / BRINDLE FEMALE /GESTROMT HÜNDIN

Bébi osztály / Baby Class/ Baby Klasse
3-6 hónap / 3-6 months / 3-6 monate

 

38.      Adele Kierskie Ustronie                                                                                                    Very promissing                1
2013. 02. 02. 88544/I/13
(Noisemaker Do Vale Do Lethes x Flavia Z Wielkiej Sowy)

 

39.      Amazing Vom Boxerfeuer                                                                                                Very promissing
2013. 02. 16.
(Avatar Vom German Dream x Florence Von Der Hummelmühle)

 

40.      Buena Dicha Brisart Nordom                                                                                            Very promissing
2012. 12. 20. 05K874C5.13
(Horlando Della Riserva Reale x Zarina Nordom)

 

41.      Classic Beauty Di Casa Vernice                                                                                         Very promissing
2012. 11. 20. LoI1324772.
(Finito De Tierra De Boxer x Queens Diamond)

 

42.      Diamond In The Sky Di Casa Vernice
2012. 11. 30. LOI1324748
(Finito De Tierra De Boxer x Via Aveling It's My Dream)

 

43.      Giulietta Del Rolanus                                                                                                        Very promissing
2012. 11. 22. 13/23556
(Ginko Du Chemin Fleuri x Celeste Del Rolanus)

 

44.      Isadora Von Der Martinshöhe                                                                                          Very promissing                3
2012. 12. 18. DBZB:238119
(Oreste Di Soragna x Biscaya Von Der Martinshöhe)

 

45.      Leona Lewis Schiwa's Imperium                                                                                       Very promissing
2013. 01. 09. SLR NB 002922
(Capo V.D. Mörike Allee x Jin-jang Schiwa's Imperium)

 

46.      Pellef Quarelin Di Villa Hunnicum                                                                                    Very promissing
2012. 12. 18.
(Virgilio Del Colle Dell'Infinito x Marzonara Dida)

 

47.      Pellef Quriosum Di Villa Hunnicum
2012. 12. 18.
(Virgilio Del Colle Dell'Infinito x Marzonara Dida)

 

48.      Revolution Di Villa Hunnicum                                                                                          Very promissing                4
2012. 12. 31.
(Hiram Optima Grata x Telma Del Colle Dell'Infinito)

 

49.      Rut De Mirall Del Boksz                                                                                                   
2012. 12. 26.
(Otello De Mirall Del Box x Malla De Mirall Del Box)

 

50.      Selina Vom Schwanenschloss                                                                                           Very promissing                2
2013. 01. 02. 238277
(Hashish Von Jess Box x Charisma Kleka E.K.)

 

51.      Újvárosi Léh-Box Daffy                                                                                                     Promissing
2012. 12. 18. Bo . 9303/13
(Újvárosi Lhé-Box York x Újvárosi Lhé-Box Vivien)

 

52.      Veronique Moravia Boksz
2013. 02. 02.
(Llanto De Guezman x Olivera Moravia Box)

 

 

SÁRGA KAN / FAWN MALE /GELB RÜDE
Kölyök osztály / Puppy Class/ BabyJüngstenklasse
6-9 hónap / 6-9 months / 6-9 monate

 

 

53.      Ago V. Zogohof                                                                                                                 Very promissing                2
2012. 09. 01. JR 78963 Nb
(Tonino Del Colle Dell'Infinito x Bruna Del Colle Dell'Infinito)

 

54.      Bull-Box Classic Remus                                                                                                      Very promissing
2012. 08. 21. 490692
(Hiram Do Vale De Sta Luzia x Bull-Box Classic Isabell)

 

55.      Chirone Dei Centurioni
2012. 11. 02. roi 13/14118
(Thor De Borelcan x Ermione Dei Centurioni)

 

56.      Corleone                                                                                                                            Very promissing
2012. 10. 26. COR A3603-13/144
(Pannon-Box Florin x Arina)

 

57.      Elastic Cimbo                                                                                                                     Promissing
2012. 11. 06. Bo. 9282/13
(Elastic Sony x Elastic Teckla)

 

58.      Fausto Von Usseira                                                                                                           Very promissing                1
2012. 09. 04. 237828
(Elastic Lacoste x Usseira Von Fausto)

 

59.      Jago Vom Rennstall                                                                                                          Promissing
2012. 10. 16. DB19245
(Jasper Von Lilienfels x Say Malave Gem)

 

60.      Keleti Kertek Őrzője Dollár Dzsetro                                                                                 Very promissing
2012. 11. 06. Bo 9314/13
(Dostoevsky Vom Kaiserfelsen x Keleti Kertek Őrzője Beki)

 

61.      Ojabun Di Villa Hunnicum                                                                                                 Very promissing                3
2012. 09. 01. MET BO 9291/13
(Commandante Di Villa Hunnicum x Tequila Od Djevija)

 

62.      Shango De Villa Astur                                                                                                       Very promissing
2012. 10. 17. 2109748
(Verdel Del Tajo x Cassy De Villa Astur)

 

63.      Unkas Karmapa                                                                                                                 Very promissing
2012. 10. 06. SPKP 4262
(Dante Lakronebox x Heket Karmapa)

 

64.      Varenne Vom Igneshof
2012. 09. 25.
(Ambassador x Peggy Rose Vom Igneshof)

 

65.      Vincere De Dave                                                                                                               Very promissing                4
2012. 09. 17. LOE 2120349
(Hernando Del Ius Natura x Tracy De Dave)

 

 

CSÍKOS KAN / BRINDLE MALE /GESTROMT RÜDE
Kölyök osztály / Puppy Class / BabyJüngstenklasse
6-9 hónap / 6-9 months / 6-9 monate

 

 

66.      A Mitical Flag Di Casa Vernice                                                                                         Promissing
2012. 09. 10. ROI 12157016
(Finito De Tierra De Boxer x Jolena Di Casa Vernice)

 

67.      Armstrong Armida                                                                                                           Promissing
2012. 09. 27. CMKU/BOX/14152/13
(Sibelius Della Cadormare x Montana Armida)

 

68.      Borok'ko Falkonet Bien Faset                                                                                           Promissing
2012. 09. 14. RKF 3442380
(The Show Must Go On Di Casa Vernice x Borok'ko Falkone)

 

69.      Braveheart Di Casa Vernice                                                                                              Promissing
2012. 09. 12. ROI 12157011
(Finito De Tierra De Boxer x You Are My Sunshine Di Casa Vernice)

 

70.      Bull-Box Classic Romolus
2012. 08. 21. 490693
(Hiram Do Vale De Sta Luzia x Bull-Box Classic Izabell)

 

71.      Che S.C. Athena's Dream                                                                                                  Very promissing
2012. 09. 26. SLRNB 2901
(Laurin's Boxer Alim x Angel Athena's Dream)

 

72.      Claud Von Aisneren                                                                                                           Promissing
2012. 10. 03. SLRNB-002906
(Hannibal Optima Grata x Adoni Von Aisneren)

 

73.      Flubber Von Der Burg Singimunum                                                                                 Promissing
2012. 08. 27. JR 78822 Nb
(Urosch Von Der Burg Singidunum x Perla Von Der Burg Singidunum)

 

74.      Gasko Dei Roeri                                                                                                                Promissing
2012. 09. 15. 12/160437
(Umberto Dei Roeri x Flicka Dei Roeri)

 

75.      Hugh Hefner Del Cuore Grande                                                                                        Very promissing
2012. 10. 25. PKR.II-113212
(Ugo Od Djevija x Talia Del Cuore Grande)

 

76.      Ist Shain Markiz Lui
2012. 08. 27. RKF 3396366
(May Day Di Casa Vernice x Zofia Del Colle Dell'Infinito)

 

77.      Jagger Di Fragmabox                                                                                                       Very promissing
2012. 11. 03. BEK-118448
(Finito De Tierra De Boxer x Chloe Di Fragmabox)

 

78.      Joker Di Fragmabox
2012. 11. 03. BEK-118449
(Finito De Tierra De Boxer x Chloe Di Fragmabox)

 

79.      Pacquiao Di Villa Hunnicum                                                                                              Very promissing
2012. 10. 18. Bo 9237/13
(Virgillio Del Colle Dell'Infinito x Ecstasy Di Villa Hunnicum)

 

80.      Predator Di Villa Hunnicum                                                                                              Promissing
2012. 10. 18. Met.bo 9238/13
(Virgilio Del Colle Dell'Infinito x Ecstasy Di Villa Hunnicum)

 

81.      Running-Box Berci                                                                                                             Promissing
2012. 10. 05. BO9259/13
(Grand Box Lorenzo x Grand Box Legodéma)

 

82.      Surco De Villa Astur                                                                                                          Promissing
2012. 10. 17. 2109750
(Verdel Del Tajo x Cassy De Villa Astur)

 

83.      Thiberius Box Diavolo                                                                                                       Promissing
2012. 11. 01. 9271/13
(Fiorano Vom Kaiserfelsen x Thiberius Box Berta)

 

84.      Tiwaz Dei Cieli Aperti                                                                                                       Promissing
2012. 09. 18. ROI 12/151676
(Nico Dei Cieli Aperti x Avana Di Ritwald)

 

 

SÁRGA SZUKA / FAWN FEMALE /GELB HÜNDIN
Kölyök osztály / Puppy Class/ BabyJüngstenklasse
6-9 hónap / 6-9 months / 6-9 monate

 

 

85.      Borok'ko Fleur D'Orange Princess                                                                                    Promissing
2012. 09. 14. RKF3442382
(The Show Must Go On Di Casa Vernice x Borok'ko Falkone)

 

86.      Bull-Box Classic Triniti
2012. 10. 23. Met Bo. 9307/13
(Hiram Do Vale Sta Luzia x Bull-Box Classic Kiara)

 

87.      Elastic Blue                                                                                                                        Promissing
2012. 09. 13. MET. Bo. 9265/13
(Elastic Sony x Elastic Fita)

 

88.      Haldane Du Clos De Matisar                                                                                             Promissing
2012. 10. 08. LOF BOX. 142262/0
(Halcon De Los Morritos x Eva Du Clos De Matisar)

 

89.      Humaila De Yu Boksz                                                                                                        Very promissing                3
2012. 10. 30. LOF 142741
(Ferrari Vom German Dream x Farah Yeva De Yu Box)

 

90.      Lavanda Van Ryckogie                                                                                                      Promissing
2012. 10. 13.
(Universum Xandro x Perdita El Tomex)

 

91.      Penelope D' Mythos                                                                                                          Very promissing                1
2012. 09. 19. kcp rd 02668/12
(Lustig Ipon Saan x Waimea D' Mythos)

 

92.      Prussia Del Alminar De Daimalos                                                                                    Very promissing
2012. 08. 28. 2118956
(Fausto De Val De Cayone x Hannah-Montana Del Alminar De Daimalos)

 

93.      Redtime Acapulco Mi Amore                                                                                           Very promissing
2012. 10. 24. UKU.0143127
(Epifan Gala Podole x Leopolis Karaim Porta Alba Chiara)

 

94.      Samba Pa Ti Del Maschio Angioino                                                                                  Very promissing                4
2012. 08. 31. 12/146332
(Mikimime x Ines Del Maschio Angioino)

 

95.      Suzy Sue Amoteamo                                                                                                        Promissing
2012. 10. 09. SLRNB-002917
(Orobianco Del Colle Dell'Infinito x Lara Love Amoteamo)

 

96.      Ultra Uppy The Fifth Element                                                                                          Very promissing                2
2012. 10. 24. NHSB: 2902131
(Primo Del Colle Dell'Infinito x Guinevere The Fifth Element)

 

 

CSÍKOS SZUKA / BRINDLE FEMALE /GESTOMT HÜNDIN
Kölyök osztály / Puppy Class/ BabyJüngstenklasse
6-9 hónap / 6-9 months / 6-9 monate

 

 

97.      Ajoli Von Boxfresh                                                                                                            Very promissing
2012. 09. 01. 238133
(In-Petto Von Fausto x Honey Mila De Villa De Rota)

 

98.      Avanti Van Rusticana                                                                                                       Very promissing
2012. 10. 04. NHSB 2899419
(Filos Van Rusticana x Zelda Van Rusticana)

 

99.      Bull-Box Classic Romantic                                                                                                 Very promissing
2012. 08. 21. 490695
(Hiram Do Vale De Sta Luzia x Bull-Box Classic Isabell)

 

100.    Chanel Von Aisneren                                                                                                         Very promissing
2012. 10. 03. SLRNB-002911
(Hannibal Optima Grata x Adoni Von Aisneren)

 

101.    Charismatic Triumph Von Hause Oyimpia                                                                       Very promissing
2012. 08. 21. COR A 3579-12/144
(Naranelo Vom Kaiserfelsen x Carisma Garo Box)

 

102.    Conny Von Aisneren                                                                                                          Very promissing
2012. 10. 03. SLRNB-002910
(Hannibal Optima Grata x Adoni Von Aisneren)

 

103.    Cute Athena's Dream                                                                                                       Very promissing
2012. 09. 26. SLRNB-002902
(Laurin's Boxer Alim x Angel Athena's Dream)

 

104.    Even More De Monte Avril                                                                                              Very promissing
2012. 08. 18. 2113013
(Apolo I De Villa Astur x Joy De Villa Astur)

 

105.    Ginger
2012. 09. 08. 12158997
(Carlos x Inca Delle Terre Pontine)

 

106.    Grace                                                                                                                                 Very promissing
2012. 09. 03. LO12155362
(Rus La Fler Eternal Flame x Penelope)

 

107.    Handie De Clauss Parassac                                                                                                Very promissing
2012. 09. 14. LOF 142218
(Duque De Loermo x In-Joy Von German Dream)

 

108.    Ist Shain Miss Praiz Lulu                                                                                                    Very promissing                1
2012. 08. 27. RKF 3396367
(Mayday Di Casa Vernice x Zofia Del Colle Dell'Infinito)

 

109.    Keleti Kertek Őrzője Dolly                                                                                                Very promissing
2012. 11. 06. Bo 9315/13
(Dostoevsky Vom Kaiserfelsen x Keleti Kertek Őrzője Beki)

 

110.    Kiss Del Colle D'Ovidio                                                                                                      Very promissing                3
2012. 09. 24. LO12164595
(Alessandro Di Soragna x Beatiful)

 

111.    Latoya De La Finca Sapho                                                                                                 Very promissing                4
2012. 10. 31. LOE 2120477
(Jorrick De La Finca Sapho x Galena De La Finca Sapho)

 

112.    Megami Pandara's Ananta                                                                                               Very promissing
2012. 09. 17. DK17168/2012
(Jorrick De La Finca Sapho x Dara Von Der Wiedemannspforte)

 

113.    Redtime Afrika Black Pearl                                                                                              Very promissing
2012. 10. 24. UKU.0143126
(Epifan Gala Podole x Leopolis Karaim Porta Alba Chiara)

 

114.    Running-Box Brix                                                                                                               Very promissing
2012. 10. 05. 9261/13
(Grand Box Lorenzo x Grand Box Legodéma)

 

115.    Schwartzbox Inka                                                                                                              Very promissing
2012. 09. 01. DK16016/2012
(Zeus Vom Okeler Forst x Schwartzbox Ficca)

 

116.    Tanita Love Av Miraculix                                                                                                 
2012. 09. 30. NO56599/12
(Marzonara Irakli x Hausse Wiktoria)

 

117.    Urtica Karmapa                                                                                                                 Very promissing                2
2012. 10. 06. SPKP 4264
(Dante Lakronebox x Heket Karmapa)

 

 

SÁRGA KAN / FAWN MALE /GELB RÜDE
Fiatalabb osztály / Youth Class/ Jungenklasse
9-12 hónap / 9-12 months / 9-12 monate

 

 

118.    Alan Edi Boksz                                                                                                                   Very Good
2012. 08. 09. SPKP 4227
(Norway V.D. Sonnen Aufgang x Ellen Elisa Ela Ewabo)

 

119.    Albus Della Capastorta                                                                                                      Exelent
2012. 06. 06. JR 78982 Nb
(Urosch Von Der Burg Singidunum x Pepitta Von Der Burg Singidunum)

 

120.    Amigo Vom Kolk                                                                                                                Exelent
2012. 06. 07. NHSB 2898133
(Bayano Von Den Tempelrittern x Bayb Vom Brunsberg)

 

121.    Atinez Box Kevin                                                                                                                Exelent
2012. 06. 14. Met.Bo. 9228/13
(Grand Box Valujev x Atinez Box Apollónia)

 

122.    Blade Li V. Zogohof                                                                                                            Exelent
2012. 07. 20. JR 78962 Nb
(Tonino Del Colle Dell'Infinito x Tequila Kamenicka)

 

123.    Caetano De Kappabox
2012. 07. 03. 2110523
(Verdel Del Tajo x Birmania De Dama De Galadriel)

 

124.    Echo Von Der Burg Singidunum                                                                                         Exelent
2012. 06. 09. JR 78750 Nb
(Ybsen Von Bispus x Pandora Von Zogobox)

 

125.    Firework De Porto Village                                                                                                 Exelent                             1
2012. 06. 24. LOP475217
(Zoran De Rincomar x Bena D'Ara)

 

126.    Giorgio Del Rolanus                                                                                                           Exelent                             2
2012. 08. 04. 12/141684
(Chopper Des Gorges D'Heric x Danielle Del Rolanus)

 

127.    Hinoki Des Jardins De Passiflore                                                                                       Exelent                             4
2012. 06. 15. lof 2 box 141464/0
(Hannibal Optima Grata x Elia Des Jardins De Passiflore)

 

128.    Jedna Na Milion Desmon                                                                                                   Exelent
2012. 06. 08. MNR 19698
(Valentino Optima Grata x Alibi Boks Moulin Rouge)

 

129.    Knarreborg's Duke Danilo                                                                                                  Exelent                             3
2012. 08. 11. DK15171/2012
(Ferrari Vom German Dream x Schwartzbox Eyecja)

 

130.    Kulsvierkrogens Buglossoides                                                                                            Exelent
2012. 06. 05. DK11288/2012
(Zeus Vom Okeler Forst x Kulsvierkrogens Artemis)

 

131.    Leéh-Box Samu
2012. 08. 03. Bo.9146/12
(Urosch Von Der Burg Singidunum x LeéH-box Kerry)

 

132.    Lex De La Finca Sapho                                                                                                        Exelent
2012. 06. 05. LOE 2091869
(Jorrick De La Finca Sapho x Pearl Do Jubileu)

 

133.    Platinium-Box Maximilian
2012. 06. 22. COR A 3562-12/144
(Orobianco Del Colle Dell'Infinito x Platinium-Box Inna)

 

134.    Quelo Del Colle Dell'Infinito                                                                                              Exelent
2012. 06. 10. HR 12744 NB
(Primo Del Colle Dell'Infinito x Latina Del Colle Dell'Infinito)

 

135.    Sósrét-Menti Harry                                                                                                           Very Good
2012. 06. 09. 485114
(Sósrét-Menti Brutus x Sósrét-Menti Zoe)

 

136.    Yazzo Mir-Fis                                                                                                                     Very Good
2012. 06. 03. SPKP4205
(Zhiroff Del Rolanus x Kesy Mir-Fis)

 

 

CSÍKOS KAN / BRINDLE MALE /GESTROMT RÜDE
Fiatalabb osztály / Youth Class/ Jungenklasse
9-12 hónap / 9-12 months / 9-12 monate

 

 

137.    Albatros Del Colle Dell'Infinito                                                                                         Exelent                              4
2012. 07. 01. 12/117745
(Primo Del Colle Dell'Infinito x Tonia Del Colle Dell'Infinito)

 

138.    Aleandro Del Colle Dell'Infinito                                                                                        Exelent
2012. 07. 01. ROI 12/117731
(Primo Del Colle Dell'Infinito x Tonia Del Colle Dell'Infinito)

 

139.    Axel-Maximilian Della Cappastorta                                                                                 Exelent
2012. 06. 06. JR78984Nb
(Urosch Von Der Burg Singidunum x Pepitta Von Der Burg Singidunum)

 

140.    Bon Jovi Porta Trsatica                                                                                                     Exelent
2012. 04. 27. NHSB 2909335
(Ulm Del Colle Dell'Infinito x Uganda Del Colle Dell'Infinito)

 

141.    Caput Mundi Matrix                                                                                                         Exelent
2012. 07. 18. roi 12/131228
(Caput Mundi Adolf x Evita)

 

142.    Chrisbokscastle Quatar                                                                                                     Exelent
2012. 06. 23. Bo.9078/12
(Uram Signum Laudis x Szárazéri-Box Cher)

 

143.    Danko Dei Roeri                                                                                                                Exelent
2012. 07. 03. ROI 12/115835
(Umberto Dei Roeri x Irina Dei Roeri)

 

144.    Ego D'Anteikan                                                                                                                 Exelent
2012. 06. 28. LOP473095/UKU.0138458
(Mito Do Vale Do Lethes x Bat D'Anteikan)

 

145.    Erok De La Alta Esfera                                                                                                      Exelent
2012. 06. 18. LOE 2093118
(Finito De Tierra De Boxer x Faina)

 

146.    Hades De La Brevenne                                                                                                      Exelent
2012. 06. 10. LOF 2 BOX 141599/0
(Nikol Dei Cieli Aperti x Dune De La Brevenne)

 

147.    Hannes V. Numado                                                                                                           Exelent
2012. 07. 14. N.H.S.B. 2890688
(Napoleon The Fifth Element x Isabella V. Numado)

 

148.    Hotto De La Petite Bicounosse                                                                                          Exelent                              2
2012. 05. 28. LOF 141802/0
(Falco Des Courtillieres x Callas De La Petite Bicounosse)

 

149.    Hudson De L'Enfer Vert                                                                                                    Exelent
2012. 08. 08. LOF2BOX 142036/0
(Diego Des Jardins Des Passiflore x Cristal De L'Enfer Vert)

 

150.    Karpati-Box Cassiopeia                                                                                                      Exelent
2012. 08. 09. MET Bo. 9233/13
(Hannibal Optima Grata x Wé-box Pacuha Moncsi-csi)

 

151.    Macro Tom Weinstadt                                                                                                      Exelent                              1
2012. 06. 18. JR 78953 Nb
(Navaro Del Cuore Grande x Klita Top Wienstadt)

 

152.    Oxsar Ljubbox                                                                                                                    Exelent
2012. 08. 04. HR 12728NB
(Ido Ljubbox x Hayta Ljubbox)

 

153.    Platinium-Box Martell Magnum
2012. 06. 22. COR A 3563-12/144
(Orobianco Del Colle Dell`Infinito x Platinium-Box Inna)

 

154.    Rotunda-Box Alonso                                                                                                          Exelent
2012. 08. 07. Met/Bo.9157/12
(Zervan Nordom x Fényesfasori Ursa)

 

155.    Rotunda-Box Atamán                                                                                                       Exelent
2012. 08. 07. Met/Bo.9158/12
(Zervan Nordom x Fényesfasori Ursa)

 

156.    Stoboran Vom Kaiserfelsen                                                                                              Exelent
2012. 06. 21. COR A 3539-12/144
(Inesta Vom Kaiserfelsen x Peralnera Del Colle Dell`Infinito)

 

157.    Von Ellinghaus Bozzz                                                                                                         Exelent                              3
2012. 05. 29. DK11214/2012
(Paganini Nostrum x Von Ellinghaus Touche)

 

158.    Willi Delle Terre Pontine
2012. 07. 17. 12141400
(Carlos x Ulla Delle Terre Pontine)

 

159.    X-man Di Casa Vernice                                                                                                      Exelent
2012. 06. 18. ROI 12/115268
(Rus La Fler Eternal Flame x Rania Del Colle Dell'Infinito)

 

160.    Xot Da Casa Do Niko                                                                                                         Exelent
2012. 06. 03. lop472718
(Sol Da Casa Do Niko x Maia Da Casa Do Niko)

 

 

SÁRGA SZUKA / FAWN FEMALE /GELB HÜNDIN
Fiatalabb osztály / Youth Class/ Jungenklasse
9-12 hónap / 9-12 months / 9-12 monate

 

 

161.    Albachiara Di Casa De Lellis                                                                                              Exelent                              1
2012. 06. 12. 12/112553
(Axelmose' x Blanca)

 

162.    Amy Della Cappasrorta                                                                                                    Very Good
2012. 06. 06. JR78980 Nb
(Ursch Von Der Burg Singidunum x Peppita Von Der Burg Singidunum)

 

163.    Ardantes Take The Victory                                                                                               Exelent
2012. 08. 01. RKF 3396532
(Galliano Del Colmenero x Ardantes Zhemchuzhnaya Rossyp)

 

164.    Atinez Box Kida                                                                                                                 Good
2012. 06. 14. Met.Bo.9230/13
(Grand Box Valujev x Atinez Box Apollónia)

 

165.    Cserhát-Menti Harcos Fiona                                                                                            
2012. 08. 01. 9257/13
(Mobox Dogs Adonisz x Sólyomközi Hilda)

 

166.    Gaby Del Rolanus                                                                                                              Very Good
2012. 08. 04. 12/141680
(Chopper Des Gorges D'Heric x Danielle Del Rolanus)

 

167.    Gioconda Nostrum                                                                                                            Very Good
2012. 05. 29. PKR.II-111706
(Greco De Rincomar x Lawazza Nostrum)

 

168.    Isabella                                                                                                                              Very Good
2012. 05. 28. 2888
(Laurin's Boxer Alim x Lara Sidarta)

 

169.    Ist Shain Imagin
2012. 07. 30. RKF 3325418
(May Day Di Casa Vernice x Ist Shain Patricia Boks)

 

170.    Jedna Na Milion Celeste                                                                                                   Good
2012. 05. 26. DK02547/2013
(Jedna Na Milion Jantar x Jedna Na Milion Deva)

 

171.    Justine Optima Grata                                                                                                       Exelent
2012. 07. 28. CMKU/BOX/13928/12
(Full Monthy Du Va´l D`Europe x Berenica Optima Grata)

 

172.    Karpati-Box Charisma                                                                                                       Very Good
2012. 08. 09. Met Bo. 9234/13
(Hannibal Optima Grata x Wé-box Pacuha Moncsi-csi)

 

173.    Kolette Optima Grata                                                                                                       Exelent
2012. 08. 13. CMKU/BOX/13964/12
(Esteban Von Sapho's Hoeve x Himalaya De Jir-Pia)

 

174.    Laurin's Boxer Beda
2012. 05. 19. SE52575/2012
(Thor De Borelcan x Keiko Von Lustig)

 

175.    Laurin's Boxer Biena                                                                                                          Exelent
2012. 05. 19. DB 19192
(Thor De Borelcan x Keiko Von Lustig)

 

176.    Lira Optima Grata                                                                                                            
2012. 08. 13. CMKU/BOX/13970/12/UKU.0142414
(Jack Heny Box x Sybill Optima Grata)

 

177.    Napmary's Enigma                                                                                                           Very Good
2012. 07. 12. LV-29466/12
(Percy Optima Grata x Hola Mi Sueno Napmary's Daroq)

 

178.    Noblesse Obige Dell'Orcagna                                                                                            Very Good
2012. 06. 17. LOI N° 12/117648
(Elmuth Dell'Orsagna x Cecil Dell'Orsagna)

 

179.    Olivia Di Zuccherino                                                                                                          Very Good
2012. 06. 28. 12/117164
(Lincoln Von Kaiserfelsen x Bonny Del Colle Dell'Ovidio)

 

180.    Polarkreis Von Donnerschwee                                                                                          Exelent                              3
2012. 07. 25. DB 19232
(Don Carlos Del Conte Marzo x Botox Von Donnerschwee)

 

181.    Von Ellinghaus Choice                                                                                                       Exelent
2012. 07. 24. Dk14457/2012
(Kvadratens Opus x Von Ellinghaus Xena)

 

182.    Xamira Dei Centurioni                                                                                                      Exelent                              2
2012. 06. 11. ROI 12/135062
(Teseo Dei Centurioni x Rania Dei Centurioni)

 

183.    Xira Casa Dei Colli                                                                                                             Exelent                              4
2012. 06. 30. LOI 12/118943
(Primo Del Colle Dell'Infinito x Nicoletta Casa Dei Colli)

 

 

CSÍKOS SZUKA / BRINDLE FEMALE /GESTROMT HÜNDIN
Fiatalabb osztály / Youth Class/ Jungenklasse
9-12 hónap / 9-12 months / 9-12 monate

 

 

184.    Alibi Boks Nezabudka Nika                                                                                               Exelent
2012. 08. 16. RKF 3420733
(Ybsen Von Bispus x Alibi Boks Lamborghini Miura)

 

185.    Assol Vom Terra-Cotta Imperium                                                                                    Exelent
2012. 05. 23. 237370
(Avatar Vom German Dream x Terra-Cotta)

 

186.    Avicii Von Cape Town                                                                                                       Exelent
2012. 06. 19. LOP- 472465
(Mito Do Vale Do Lethes x Frida Kahlo De Cani Lavra)

 

187.    Chantall Von Ellinghaus                                                                                                    Exelent
2012. 07. 24. DK14456/2012
(Noch Devdhch Dkch Kvadratens Opus x Ak Xena Von Ellinghaus)

 

188.    Chente Vom Haus Kerzen                                                                                                 Exelent
2012. 07. 06. JR 78728 Nb
(Black Knight Of Kellaney x Alma Diablo Vom Haus Kerzen)

 

189.    Chrisbokscastle Quinn                                                                                                       Exelent
2012. 06. 23. 9081/12 0477997
(Uram Signum Laudis x Szárazéri-Box Cher)

 

190.    Czesia Ewenement                                                                                                            Exelent
2012. 06. 01. PKR.II-111488
(Fryderyk Ewenement x Gelsomina Ewenement)

 

191.    Dolce Vita Signum Laudis                                                                                                
2012. 06. 06. spkp 4200
(Warrior Dei Centurioni x Sicilia Signum Laudis)

 

192.    Elastic Shadow                                                                                                                  Exelent
2012. 07. 26. Bo.9262/13
(Elastic Sony x Elastic Etna)

 

193.    Ettmar`g Bravo
2012. 07. 20. RKF 3471013
(Bomond Iz Zamka Olgi x Ettmar`g Leksa)

 

194.    Eve De La Alta Esfera                                                                                                       Exelent
2012. 06. 18. LOE2093121
(Finito De Tierra De Boxer x Faina De La Alta Esfera)

 

195.    Evita D' Anteikan                                                                                                              Exelent                              2
2012. 06. 28. LOP473100
(Mito Do Vale Dos Lethes x Bat D´Anteikan)

 

196.    Gema De Kilates                                                                                                               Exelent                              1
2012. 05. 19. LOE 2098541
(Maximo De Bellaterra x Vida De Ancudo)

 

197.    Gioia Del Cuore Grande                                                                                                    Exelent
2012. 05. 27. Jr 78810 Nb
(Navaro Del Cuore Grande x Princess Del Cuore Grande)

 

198.    Golden Ananas Oxy                                                                                                           Exelent
2012. 06. 11. SPKP-4290
(Magic-Boy Von Santana x Golden Ananas Missy-Eliot)

 

199.    Gondwana V. St. Bunko                                                                                                    Exelent
2012. 06. 22. A 3596-12/144
(Platinium-Box Demon x Zsazsa V. St. Bunko)

 

200.    Hayley V. Numado                                                                                                            Exelent
2012. 07. 14. n.h.s.b. 2890689
(Napoleon The Fith Element x Isabella V. Numado)

 

201.    Hermosa Von St. Bunko                                                                                                    Exelent
2012. 06. 01. COR A 3592-12/144
(Zobar Von St. Bunko x Debora Von St. Bunko)

 

202.    Impressive's Baby Bippa                                                                                                   Exelent
2012. 06. 10. SE44987/2012
(Laurin's Boxer Alim x Bippa Con Tilia)

 

203.    Kulsvierkrogen's Berberis                                                                                                 Exelent
2012. 06. 05. DK11290/2012
(Zeus Vom Okeler Forst x Kulsvierkrogen's Artemis)

 

204.    La Lune Noire No Akacisa                                                                                                  Exelent
2012. 07. 13. LV-29429/12
(The Show Must Go On Di Casa Vernice x Ecoute Seulement Moi No Akacisa)

 

205.    La Nuit Noire No Akacisa                                                                                                  Exelent                              3
2012. 07. 13. PKR.II-112235
(The Show Must Go On Di Casa Vernice x Ecoute Seulement Moi No Akacisa)

 

206.    Leéh-Box Sarah                                                                                                                  Exelent                              4
2012. 08. 03. 2647979
(Urosch V.D. Burg Singidunum x Leéh-box Kerry)

 

207.    Leéh-Box Sliczna                                                                                                                Exelent
2012. 08. 03. 27300/VII/17
(Urosch V.D. Burg Singidunum x Leéh-box Kerry)

 

208.    Marta Tom Weinstadt                                                                                                      Exelent
2012. 06. 18. JR 78955 Nb
(Navaro Del Cuore Grande x Klita Top Wienstadt)

 

209.    Niki Belucci Di Villa Hunnicum                                                                                          Exelent
2012. 06. 04. Bo.9140/12
(Hiram Optima Grata x Telma Del Colle Del'Infinito)

 

210.    Paragona Vom German Dream                                                                                       Exelent
2012. 06. 02. 237355
(Roque-Santacruz Vom German Dream x Aivengo Mulana)

 

211.    Szárazéri-Box Fiona                                                                                                           Exelent
2012. 07. 15. 479064
(Black Knight Of Kellaney x Chris Oti)

 

212.    Upsakee Van Alkaios                                                                                                        Exelent
2012. 06. 06. NHSB 2886612
(Youri Vavonabox x Juweel Van Alkaios)

 

213.    Wilow-Box Crocetta                                                                                                          Exelent
2012. 06. 02. 2631177
(Sibelius Della Cadormare x Leéh-box Jean-Anasztázia)

 

 

SÁRGA KAN / FAWN MALE /GELB RÜDE
Fiatal osztály / Young Class/ Junghundklasse
12-18 hónap / 12-18 months / 12-18 monate

 

 

214.    Alphaville Di Casa Dei Iola
2012. 02. 03. 147758
(Inesta Vom Kaiserfelsen x Ostia Del Colle Dell'Infinito)

 

 

215.    Anteo De L Rio Sanguinario                                                                                              Exelent
2012. 03. 31. 1276712
(William Degli Scrovegni x Victory)

 

216.    Arthur King Lacrima Di Stella                                                                                           Exelent
2012. 04. 01. LOP467618
(Ibsen De Sebalbox x Innoz Do Pinhaloasis)

 

217.    Boxantus Borisz                                                                                                                 Very Good
2012. 03. 08. Bo. 8976/12
(Tűz Box Dáriusz x Berry Von Der Töpferstadt Stoob)

 

218.    Brownbambinokattivo                                                                                                      Exelent
2011. 12. 20. 1231954
(Primo Del Colle Dell'Infinito x Zoe Di Zuccherino)

 

219.    Caput Mundi Lustig                                                                                                           Exelent
2011. 12. 31. roi 12/29640
(Axel Mose' x Caput Mundi Dinamite)

 

220.    Carolinekilde's Jaguar X K R                                                                                             Exelent
2012. 04. 20. DK06647/2012
(Elastic Lacoste x Carolinekilde's Goya)

 

221.    Chivas Optima Grata                                                                                                        Exelent
2012. 04. 15. CMKU/BOX13799/12
(Charley Heny Box x Ugilia Optima Grata)

 

222.    Dedalo Dell'Espinosolo                                                                                                      Exelent
2012. 03. 06. ROI 12/61318
(Basco De Altaha x Aria Dell'espinosolo)

 

223.    Danilo Dell' Espinosolo                                                                                                      Exelent
2012. 03. 06. roi 12/61319
(Basco De Altaha x Aria Dell' Espinosolo)

 

224.    Denzel Kuningas Von Kishko                                                                                             Exelent
2012. 03. 16. 2106712
(Laurin's Boxer Alim x Aisha Kuningas Von Kishko)

 

225.    Elastic Lenovo                                                                                                                    Exelent                              4
2011. 11. 23. Bo.9002/12
(Elastic Sony x Elastic Irisz)

 

226.    Elastic Omar                                                                                                                      Exelent
2012. 02. 22. Bo.8998/12
(Elastic Sony x Elastic Carla)

 

227.    Elgrando Vavonabox                                                                                                         Exelent
2012. 02. 18. NHSB 2871838
(Bayona Von Den Tempelrittern x Yellow Vavonabox)

 

228.    Eragon                                                                                                                               Exelent
2012. 03. 15. 12/71421
(Xamlimpero x Venere Del Roxius)

 

229.    Giacomo De Val De Cayone
2011. 12. 09. 2062338
(Dandi Val De Cayone x Geisha De Borelcan)

 

230.    Guglielmo Del Rolanus                                                                                                     Exelent
2012. 04. 02. 12/96256
(Ch. Bellino Di Mourre Negro x Carla Del Rolanus)

 

231.    Gurkha De Val De Cayone                                                                                                Exelent
2011. 12. 09. 2062341
(Dandi De Val De Cayone x Geisha De Borelcan)

 

232.    Gymnema Sylvestre Nicotine                                                                                          Exelent
2012. 01. 16. HR 12635NB
(Nord Del Cuore Grande x Luxuria)

 

233.    Gymnema Sylvestre Nitro                                                                                               Exelent
2012. 01. 16. HR 12636 NB
(Nord Del Cuore Grande x Luxuria)

 

234.    Hammer Optima Grata                                                                                                    Exelent                              3
2012. 03. 19. VDH/DBZ-Nr.237566
(Brazil Optima Grata x Britta Rexob Z Vysluni)

 

235.    Hendrix Des Jardins De Passiflore
2012. 05. 15. 141459/0
(Hannibal Optima Grata x Flamme Des Jardins De Passiflore)

 

236.    Hero Dell'Orcagna                                                                                                             Exelent
2011. 12. 08. 12/29569
(Ulm Del Colle Dell'Infinito x Idea Dell'Orcagna)

 

237.    Homerun Con Tilia                                                                                                            Exelent
2012. 02. 21. LOF 140796
(Hannibal Optima Grata x Fidji Con Tilia)

 

238.    Iman Del Guarrach                                                                                                            Exelent
2011. 11. 18. LOE 2072913
(Rus La Fler Eternal Flame x Grace Del Guarrach)

 

239.    Jir-Pia Watts                                                                                                                      Exelent
2011. 11. 22. 2078827
(Ch. Essex V. Europakannal x Jir-Pia Blondie)

 

240.    Konair Von Der Münzenburg                                                                                            Exelent
2012. 04. 08. 237024
(Teseo Dei Centurioni x Ulea Vom Boxerkamp)

 

241.    Lionel Messi De La Finca Sapho                                                                                        Exelent
2012. 02. 25. LOE2076298
(Duque De Loermo x Gitty De La Finca Sapho)

 

242.    Mike Del Colle Dell'Infinito                                                                                              Exelent
2012. 04. 17. ap0904267
(Basco De Altaha x Tinkerbell Jazz V.T Regge Home)

 

243.    Mojito Dei Quattro Calzini                                                                                                Exelent
2012. 01. 07. LO1236613
(Rus La Fler Eternal Flame x Africa Dei Quattro Calzini)

 

244.    Orient Express Di Casa Vernice                                                                                        Exelent
2011. 12. 30. ROI 1236181
(Rus La Fler Eternal Flame x Flash Of The Night)

 

245.    Pako Boxer Caldarelli                                                                                                        Exelent                              2
2012. 04. 28. 12/83766
(Pedro x Phoka)

 

246.    Sat`Elit Van Helsing                                                                                                          Exelent                              1
2012. 01. 22. RKF 3192631
(Via Aveling Iz My Time x Alibi Boks Ramana)

 

247.    Starboard Parsifal Pancho                                                                                                Exelent
2012. 02. 10. Bo. 9051/12
(Llanto De Guezman x Starboard Mitzi)

 

248.    Újvárosi Léh-Box Carusso                                                                                                  Exelent
2012. 03. 26. 479078
(Sósrét-Menti Brutus x Pacuha Team)

 

249.    Valdés Od Morového Sloupu                                                                                            Exelent
2011. 11. 19. CMKU/BOX/13610/11
(Diego Des Jardins De Passiflore x Cookie Maximus Deus)

 

250.    Verth Mali Budha                                                                                                              Exelent
2011. 12. 13. JR 78523 Nb
(Esko Os Svetog Georgija x Miss Sanda Von Feketic)

 

251.    Xaverl Della Cadormare                                                                                                   Exelent
2011. 12. 06. BEK-115803
(Hannibal Optima Grata x Domino Della Cadormare)

 

252.    Yase's Future Shock Amore Del Dio                                                                                 Exelent
2012. 05. 10. NHSB 2882024
(Os Cannabis Yano Amore Del Dio x Vaden's Black Sensation Amore Del Dio)

 

 

CSÍKOS KAN / BRINDLE MALE / GESTROMT RÜDE
Fiatal osztály / Young Class / Junghundklasse
12-18 hónap / 12-18 months / 12-18 monate

 

 

253.    Antares Soul Of Phoenix                                                                                                   Exelent
2012. 04. 02. 12/75613
(Angus x Virgin Mary)

 

254.    Belire Uk Double O Seven                                                                                                 Exelent
2012. 01. 10. LOE 2083401
(Lotus De Rincomar x Plamia Prometeia Alja Maultash)

 

255.    Bentley Signum Laudis                                                                                                      Exelent                              3
2011. 12. 06. LO1235119
(Hashish Von Jess Box x Umbria Signum Laudis)

 

256.    Big Boss Signum Laudis                                                                                                     Exelent
2011. 12. 06. 4075
(Hashish Von Jess Box x Umbria Signum Laudis)

 

257.    Casaro De La Forzandanza                                                                                                Exelent
2011. 12. 17. 2082996
(Mito Do Vale Do Lethes x Alexandra De La Forzandanza)

 

258.    Cisko Junior                                                                                                                       Exelent
2011. 12. 04. 1228183
(Conan x Barcellona)

 

259.    Drake Kuningas Von Kishko                                                                                              Exelent
2012. 03. 16. JR78654NB
(Jch Laurin's Boxer Alim x Aisha Kuningas Von Kishko)

 

260.    Durlindana Dell'Espinosolo
2012. 03. 06. ROI 12/61315
(Basco De Altaha x Aria Dell'Espinosolo)

 

261.    Erivien Iz Rossii S Lyubovyu
2012. 03. 22. RKF 3266680
(The Show Must Go On Di Casa Vernice x Soland Boks Lukretsia)

 

262.    Genjoy's Peter The Great                                                                                                 Exelent
2012. 02. 20. SE18566/2012
(Elmonte's Santafe x Jeneva Adjantis)

 

263.    Giove Del Leone D'oro                                                                                                      Exelent
2012. 03. 31. ROI 12/79861
(Navajo x Demetra)

 

264.    Halpacino Junior Del Paradiso Marino
2012. 01. 19. LOFBOX:141050/20741
(Enzo Du Chemin Fleuri x Eureka Del Paradiso Marino)

 

265.    Laki Krone Of Royal                                                                                                          Exelent
2012. 03. 19. JR 78719 Nb
(Winko Von Der Burg Singidunum x Hana Krone Of Royal)

 

266.    Miroslaw Del Caesanum                                                                                                   Exelent
2012. 03. 28. 12/69133
(Agornobi x Bohemianobi)

 

267.    Nitrox Del Alminar De Daimalos                                                                                     Exelent
2012. 01. 02. LOE 2074362
(Rus La Fler Eternal Flame x Vajana Von Fausto)

 

268.    Olympico's D'Esglai                                                                                                           Exelent
2011. 12. 15. LOE 2083103
(Napoleon The Fifth Element x Infragantie D'Esglai)

 

269.    Pablo Escobar Boxer Caldarelli                                                                                         Exelent
2012. 04. 28. 12/83761
(Pedro x Phoka)

 

270.    Pepe Boxer Caldarelli                                                                                                        Exelent
2012. 04. 28. 12/83764
(Pedro x Phoka)

 

271.    Samir Di Marinero                                                                                                            Exelent
2012. 02. 17. JR 84800 Nb
(Gelso Del Colle Dell'Infinito x Zara Di Marinero)

 

272.    Sat'Elit Gladiator                                                                                                              Exelent                              4
2012. 03. 12. RKF 3216756, UKU.0145254
(Della Monte Klio Zhadar x Sat'Elit Sensacia)

 

273.    Tiberio Della Barbariga                                                                                                     Exelent
2012. 02. 22. L.O.I./L.I.R.n°12/52858
(Ippolito Del Colle Dell'Infinito x Noemi Della Barbariga)

 

274.    Unno Degli Scrovegni                                                                                                        Exelent
2012. 04. 19. ROI 12/86784
(Nico Dei Cieli Aperti x Fabia Degli Scrovegni)

 

275.    Uriel Fender Edda                                                                                                             Exelent                              1
2011. 12. 24. SPKP 4118
(Fabrizio Floyd Fender Edda x Ornela Fender Edda)

 

276.    Valdo Mir-Fis                                                                                                                     Exelent
2012. 02. 18. SPKP4130
(Grim Mir-Fis x Rachel Mir-Fis)

 

277.    Varano Della Rocca Costanza                                                                                           Exelent
2012. 04. 08. 1278252
(Ulm Del Colle Dell'Infinito x Cendra Von Den Tempelrittern)

 

278.    Viper Della Rocca Costanza                                                                                              Exelent                              2
2012. 04. 08. 1278246
(Ulm Del Colle Dell'Infinito x Cendra Von Den Tempelrittern)

 

279.    Ahnna Lacrima Di Stella                                                                                                   Very Good                        
2012. 04. 01. LOP467621
(Ibsen De Seballbox x Innoz Do Pinhaloasis)

 

 

SÁRGA SZUKA / FAWN FEMALE / GELB HÜNDIN
Fiatal osztály / Young Class / Junghundklasse
12-18 hónap / 12-18 months / 12-18 monate

 

 

280.    Alanis Di Casa Dei Iola                                                                                                     
2012. 02. 03. 0147760/CORA 3546-12/144
(Inesta Vom Kaiserfelsen x Ostia Del Colle Dell'Infinito)

 

281.    Alaska D' Gironbox                                                                                                           Exelent                              2
2012. 02. 09. 2093141
(Via Avelin Geronimo x Iberia Del Alminar De Daimalos)

 

282.    Almadinaks Yarkiy Stil                                                                                                     Exelent                              1
2012. 04. 01. RKF 3239158
(Kenlend Box Tcertero x Almadinaks Expressiya)

 

283.    Amanda De Salgo's                                                                                                           Very Good
2012. 02. 11. SPKP 4098
(Picaso Z Metaboxu x Karla Arga Lúč)

 

284.    Ankara Del Rio Sanguinario                                                                                             Exelent
2012. 03. 31. 1276718
(William Degli Scrovegni x Victory)

 

285.    Atena Del Rio Sanguinario                                                                                               Exelent
2012. 03. 31. 1276721
(William Degli Scrovegni x Victory)

 

286.    Berlina Del Colle Dell'Infinito                                                                                           Very Good
2011. 11. 26. 1224426
(Basco De Altaha x Tonia Del Colle Dell'Infinito)

 

287.    Calliope-lara V. Luca-Ray                                                                                                  Good
2011. 11. 25. JR 78986 nb
(Tonino Del Colle Dell'Infinito x Zana Porta Trsatica)

 

288.    Doutzen V. Numado                                                                                                          Exelent
2011. 12. 28. n.h.s.b.2865670
(Tyson V. Numado x Fame Del Trinitad)

 

289.    Elastic Laguna                                                                                                                    Exelent
2011. 11. 23. Bo.9003/12
(Elastic Sony x Elastic Irisz)

 

290.    Elastic Quadira                                                                                                                  Good
2012. 03. 12. MET.Bo. 9071/12
(Elastic Sony x Elastic Teckla)

 

291.    Ettmar`g Avalansh                                                                                                            Exelent
2012. 02. 26. RKF 3239919
(Adriano Di Casa Vernice x Ettmar`g Odanel)

 

292.    Fashion Flame De Versale Grandiose                                                                              Good
2012. 02. 05. UKU.0129308
(Salvador x Boliviya De Versale Grandiose)

 

293.    God`s Gift Una                                                                                                                   Exelent
2012. 04. 23. JR 78947 Nb
(Urosch Von Der Burg Singidunum x Cakana Di Marinero)

 

294.    Grazia Von Emelie's Affair
2012. 03. 21. 236886
(Caos Vom Schwanenschloss x Brenda Von Rothos)

 

295.    H'aloha Des Jardins De Passiflore                                                                                    Very Good
2012. 05. 14. LOF 141452
(Hannibal Optima Grata x Fifteen Des Jardins De Passiflore)

 

296.    Hanna Con Tilia                                                                                                                 Exelent
2012. 02. 21. SLRNB – 002933
(Hannibal Optima Grata x Fidji Con Tilia)

 

297.    Hula Hoop Con Tilia                                                                                                           Exelent
2012. 02. 21. LOF 140797
(Hannibal Optima Grata x Fidji Con Tilia)

 

298.    Impression Von Der Igelsheide
2012. 01. 10. DBZB 236653
(Duncan Von Fausto x Xes Von Fausto)

 

299.    Karpati-box Blue Angel                                                                                                     Good
2012. 03. 04. Met Bo. 8991/12
(Lancelot De Los Morritos x Hedvig Von Gross Kampfer)

 

300.    Kis-Bics Róza
2012. 03. 07. 2600863
(Leéh-Box Gerard x Kis-Bics Jenny)

 

301.    Kwen Von Der Münzenburg                                                                                              Good
2012. 04. 08. 237027
(Teseo Dei Centurioni x Ulea Vom Boxerkamp)

 

302.    Malizia Dei Quattro Calzini                                                                                               Exelent
2012. 01. 07. LO1236617
(Rus La Fler Eternal Flame x Africa Dei Quattro Calzini)

 

303.    Moonlight Express Von Donnerschwee                                                                            Very Good
2012. 02. 03. DB 19169
(Manuel De Los Morritos x Fay De Sa Vinya Vella)

 

304.    Obsession Vom German Dream                                                                                       Exelent                              3
2012. 02. 23. DBZB-Nr.236839
(Ferrari Vom German Dream x Zoe-Sophie Vom German Dream)

 

305.    Prada In Red Di Casa Vernice                                                                                           Exelent                              5
2012. 02. 11. ROI 1248875
(Rus La Fler Eternal Flame x India Dei Centurioni)

 

306.    Ramblin Rose Av Miraculix                                                                                              Very Good
2012. 02. 08. SE11171/2013
(Tuono Del Colle Dell´Infinito x Hausse Wiktoria)

 

307.    Roma Agapi Detomara                                                                                                    Exelent
2012. 03. 05. BEK-113285 No 133692268
(Gelso Del Colle Dell'Infinito x Jasmine Detomara)

 

308.    Schwartzbox Henna                                                                                                          Exelent
2011. 12. 22. DK00615/2012
(Hearts Of Hope´s Cult Schaker x Schwartzbox Akela)

 

309.    Touch Of Diamond Di Casa Vernice                                                                                  Good
2012. 04. 15. ROI 12/77651
(Rus La Fler Eternal Flame x Via Aveling It's My Dream)

 

310.    Ulrika Moravia Boksz                                                                                                        Exelent
2012. 03. 04. CMKU/BOX/13732/12
(Zervan Nor Dom x Gabriela Moravia Box)

 

311.    Wilwarin De Cinco Rosas                                                                                                  Exelent
2011. 12. 12. PK19065/12
(Duque De Loermo x Sini Sini De Cinco Rosas)

 

312.    Xaviera Van Rusticana                                                                                                      Exelent
2012. 04. 26. NHSB 2884296
(Da Vinci Van Rusticana x Tipsy Van Rusticana)

 

 

CSÍKOS SZUKA / BRINDLE FEMALE /GESTROMT HÜNDIN
Fiatal osztály / Young Class/ Junghundklasse
12-18 hónap / 12-18 months / 12-18 monate

 

 

313.    Aine Vort'is Naitly                                                                                                            Exelent
2011. 12. 16. RKF 3192036
(Aine Vort'is Varvar x Aine Vort'is Fortuna)

 

314.    Angy V. Thertenrode                                                                                                        Exelent                              1
2012. 01. 26. 2868896
(Ids V. Asbor x Wazou V.T. Hertenrode)

 

315.    Belire Uk Moulin Rouge                                                                                                    Exelent
2012. 03. 31. LOE 2083399
(Lotus De Rincomar x Belire Uk Can Can Girl)

 

316.    Borok'ko Romantika                                                                                                         Exelent
2011. 11. 20. RKF3152742
(The Show Must Go On Di Casa Vernice x Borok'ko Kapalla Burana)

 

317.    Bufera Del Colle Dell'Infinito                                                                                            Exelent
2011. 11. 26. 1224432
(Basco De Altaha x Tonia Del Colle Dell'Infinito)

 

318.    Dagga Mare Balticum                                                                                                       Exelent
2012. 01. 22. PKR. II-109833
(Jazzman Vom Venusberg x Amber Mare Balticum)

 

319.    Daytona Kuningas Von Kishko                                                                                          Exelent
2012. 03. 16. 78655 Nb
(Laurin's Boxer Alim x Aisha Kuningas Von Kishko)

 

320.    Dorotka Ewenement                                                                                                        Exelent                              4
2012. 03. 08. PKR.II-109834
(Ignacy Ewenement x Frania Ewenement)

 

321.    Estefania Vom Rhöner Blut                                                                                              Exelent                              3
2012. 04. 29. VDH/DBZB-Nr. 237090
(Esteban Van Sapho´s Hoeve x Bärbel Vom Rhöner Blut)

 

322.    Estetic Artiste Altezza                                                                                                     
2012. 03. 11. RKF 3216738
(Urosch V.d Burg Singidunum x Ergo Box Iveria)

 

323.    Histoire Du Val D'Europe                                                                                                  Exelent                              2
2012. 02. 24. LOF 141100/0
(Hannibal Optima Grata x Capri Du Val D'Europe)

 

324.    Hstelle Du Clos De Matisar                                                                                               Exelent
2012. 01. 23. LOF 2BOX. 140669/0
(Nikol Dei Cieli Aperti x Délice Du Clos De Matisar)

 

325.    Kis-Bics Quarta                                                                                                                   Exelent
2012. 02. 26. Bo.9013/12
(Gelso Del Colle Dell'Infinito x Kis-Bics Hanna)

 

326.    Lei Della Talpa                                                                                                                   Exelent
2012. 02. 14. ROI 12/47337
(Cocobill Delle Tre Fontane x Dukla Della Talpa)

 

327.    Lindana Dell Colle Dell'Infinito                                                                                         Exelent
2012. 04. 17. ROI12/87512
(Ippolito Del Colle Dell'Infinto x Ursola Del Colle Dell'Infinito)

 

328.    Marillion Di Villa Hunnicum                                                                                             Exelent
2012. 04. 23. Met Bo 9138/12
(Virgilio Del Colle Dell'Infinito x Ecstasy Di Villa Hunnicum)

 

329.    Nachtflug Von Donnerschwee
2012. 05. 06. DB 19181
(Don Carlos Del Conte Marzo x Gia-La-Grande Von Donnerschwee)

 

330.    O-Lala Vom German Dream
2012. 02. 23. DBZB-Nr.236840
(Ferrari Vom German Dream x Zoe-Sophie Vom German Dream)

 

331.    Orsola Di Soragna                                                                                                             Exelent
2012. 04. 22. ROI 12/86223
(Quero Del Campo Dei Miracoli x Barilla Di Soragna)

 

332.    Perfect Ten At Koppernox
2012. 05. 15. 2110983
(Belire Uk Carlsberg At Koppernox x Koppernox Coco Chanel At Kronos)

 

333.    Que Bella Av Miraculix
2012. 02. 18. NO38555/12
(Tuono Del Colle Dell'Infinito x Hasseldalen Alexandria)

 

334.    Safira Di Marinero                                                                                                            Exelent
2012. 02. 17. BEK 119073
(Gelso Del Colle Dell'Infinito x Zara Di Marinero)

 

335.    Szent-Radvári Marcsi                                                                                                        Exelent
2012. 05. 06. 476185
(Grand Box Valujev x Szent-Radvári Héra)

 

336.    Utopia V.h. Boxkamp                                                                                                        Exelent
2012. 01. 02. NHSB 2866355
(Arras Dell 'Espinosolo x Nomie V.h. Boxkamp)

 

337.    Vedova Nera Della Rocca Costanza                                                                                  Exelent
2012. 04. 08. ROI 12/78250
(Ulm Del Colle Dell'Infinito x Cendra V.d. Temperlittern)

 

338.    Watten Di Cala Moresca                                                                                                   Exelent
2012. 05. 05. ROI1296086
(Tano Di Cala Moresca x Slovenia Di Cala Moresca)

 

339.    Wistaria Box Alinka
2012. 04. 15. Met Bo 9O911/12
(Aron Von Der Töpferstadt Stoob x Ar-Gi Box Dana)

 

 

SÁRGA KAN / FAWN MALE /GELB RÜDE
Érett osztály / Veteran Class / Veteranenklasse
8 éves kortól / from 8 years / von 8 jahre

 

 

340.    Grand Box Lorenzo
2004. 07. 05. 1174742
(Krékker Nestor x Muzslai Box Aqua)

 

341.    Grim Mir-Fis                                                                                                                      Exelent                              2
2004. 12. 25. SPKP 2725
(Zocker Vom Elisabeth Brunnen x Ireen Vom Elsavatal)

 

342.    Vadim Du Val D'Europe                                                                                                    Exelent                              1
2004. 08. 10. DK08770/2005
(Artu' Della Cardormare x Tess De Sullieu)

 

CSÍKOS KAN / BRINDLE MALE /GESTROMT RÜDE
Érett osztály / Veteran Class / Veteranenklasse
8 éves kortól / from 8 years / von 8 jahre

 

 

343.    Ghibli                                                                                                                                 Exelent                              1
2004. 03. 08. LOI 04/100020
(Aspro x Althea)

 

344.    Saules Stars No Akacisa                                                                                                    Exelent                              2
2003. 10. 29. LV-9199/04
(Omar Dei Centurioni x Romaska No Akacisa)

 

345.    Tito Kamenicki                                                                                                                  Exelent                              3
2005. 01. 21. JR 84012 NB
(Alex Del Colle Dell'Infinito x Spectra Kamenicka)

 

346.    Warrior Dei Centurioni
2002. 07. 04. Loi 02/126388
(Dylan Dei Centurioni x Weiss Dei Centurioni)

 

 

SÁRGA SZUKA / FAWN FEMALE /GELB HÜNDIN
Érett osztály / Veteran Class / Veteranenklasse
8 éves kortól / from 8 years / von 8 jahre

 

 

347.    Afra                                                                                                                                   Exelent                              3
2004. 09. 30. Nr 0072004 / COR A 2878-04/144
(Pannon Box Harry x Carina)

 

348.    Anuk-sa-namun The Fifth Element                                                                                  Exelent
2003. 10. 06. NHSB: 2476021
(Navar Del Tajo x Mikayla Van Wordanis)

 

349.    Boxerkær's Akita                                                                                                              Exelent
2005. 03. 19. 05364/2005
(Queensie's Ypius x Tri-Ki Rikkie)

 

350.    Carin Pěčínská Růže                                                                                                          Exelent                              1
2005. 01. 06. CMKU/BOX/9874/05
(Ugolino V.d. Hazenberg x Casia Fender Edda)

 

351.    Contessa Del Cuore Grande                                                                                              Exelent                              4
2002. 06. 15. 75018 Nb
(Dandy Della Cadormare x Tala)

 

352.    Damiana Moravia Boksz                                                                                                   Exelent
2003. 10. 10. CMKU/BOX/9287/03
(Benito Del Colle Dell'Infinito x Urtica Moravia Box)

 

353.    Ettmar`g Granatoviy Tsvetok
2005. 01. 22. RKF 1668945
(Bomond Iz Zamka Olgi x Elmonte`s Amarige)

 

354.    Jedna Na Milion Delfina                                                                                                   Exelent
2004. 09. 19. PKR. II – 82358
(T'mann Optima Grata x Jedna Na Milion Alliyah)

 

355.    Reebana Vom German Dream                                                                                        Exelent                              2
2005. 04. 30. DBZB 225445
(Posseidon Di Noi Vincere x Irish-Coffee Von Fausto)

 

 

CSÍKOS SZUKA / BRINDLE FEMALE /GESTROMT HÜNDIN
Érett osztály / Veteran Class / Veteranenklasse
8 éves kortól / from 8 years / von 8 jahre

 

 

356.    Boxmann Futurama                                                                                                          Exelent                              2
2005. 01. 14. FIN15461/05
(Nico V Santana x Boxmann Starwars)

 

357.    Erika De Covalana                                                                                                             Exelent                              1
2005. 02. 01. LOE 1531960
(Dismo Di Soragna x Ara De La Virreyna)

 

 

SÁRGA KAN / FAWN MALE /GELB RÜDE
Növendék osztály / Intermediate Class / Zwischenklasse
15 -24 hónap / 15-24 month / 15-24 monate

 

 

358.    Aquiles                                                                                                                               Exelent
2011. 06. 12. 2031699
(Otto De Casa Los Azahares x Cassandra De Los Morritos)

 

359.    Benito De Kappabox                                                                                                          Exelent                              3
2011. 07. 19. 2056685
(Verdel Del Tajo x Kefren De Oliva Verde)

 

360.    Dominiquelimpero                                                                                                            Exelent                              2
2011. 07. 10. 11/124386
(Michelelimpero x Venere Del Roxius)

 

361.    Elastic Gaston                                                                                                                    Very Good
2011. 06. 08. Bo.8806/11
(Elastic Sony x Elastic Fita)

 

362.    Ermes Optima Grata                                                                                                        Exelent
2011. 07. 25. DB 19129
(Rus La Fler Eternal Flame x Ugilia Optima Grata)

 

363.    Giro Benignus                                                                                                                    Exelent
2011. 05. 31. PKR.II-108827
(Geo Boxer Del Euro x Prada Benignus)

 

364.    Joshua Delle Terre Magiche                                                                                             Exelent
2011. 09. 11. 12/3014
(Teseo Dei Centurioni x Xindy Delle Terre Magiche)

 

365.    Kalashnikow Di Villa Hunnicum                                                                                        Exelent
2011. 09. 02. Bo.8942/12
(Jucar Dell Cabezo Dela Jara x Ciao Bella Di Villa Hunnicum)

 

366.    Karnivale De La Finca Sapho                                                                                             Exelent
2011. 09. 10. LOE 2047529
(Duque De Loermo x Rus La Fler Dulce Beso)

 

367.    Kázsé-Box Fanatic                                                                                                              Exelent
2011. 06. 01. MET.Bo. 8697/11
(Kis-Bics Hugó x Kázsé-Box Dolce Vita)

 

368.    Keleti Kertek Őrzője Chucky                                                                                             Exelent
2011. 09. 11. Bo 8923/12
(Dostoevsky Vom Kaiserfelsen x Kunsziget Őre Bianca)

 

369.    Marco De Kopader                                                                                                            Exelent                              1
2011. 11. 15. LOE2080004
(Larry Dels Segadors x Calma De Loermo)

 

370.    Mardy z Němečanky                                                                                                         Exelent
2011. 08. 29. cmku/box/13527/11
(Wodan Vavonabox x Anabelle Della Roca Costanza)

 

371.    Maserati Vom German Dream                                                                                        Exelent
2011. 08. 09. DBZB-Nr.236251
(Tiwaz Del Colle Dell'Infinito x Tarragona Vom German Dream)

 

372.    New Gold Box Franco                                                                                                        Exelent
2011. 09. 01. NR 0139058 / COR A 3514-12/144
(Geo Boxer Del Euro x New Gold Box Brianna)

 

373.    Rock'n'roll Sanvita                                                                                                            Exelent
2011. 10. 07. UKU.0109359/058947
(Ypsilon Della Cadormare x Dancing Queen Sanvita)

 

374.    Rosco Dei Roeri                                                                                                                 Exelent
2011. 07. 25. ROI 11/131628
(Tommy Dei Roeri x Fedora)

 

375.    Running-Box Aramis                                                                                                         Exelent                              4
2011. 11. 02. 2611455
(Grand Box Samtos x Metál Ánizs)

 

376.    Sat'Elit A Million Drems
2011. 10. 28. RKF 3192524
(Via Aveling Iz My Time x Alibi Boks Lilu)

 

377.    Thor El Bosk                                                                                                                       Exelent
2011. 06. 07. JR 78506/NB
(Julius-Žuka El Bosk x Ola El Bosk)

 

378.    Újvárosi Lhé-Box Arnold                                                                                                    Very Good
2011. 11. 13. Bo. 8988/12
(Jucar Del Cabezo De La Jara x Újvárosi Lhé-Box Unicum)

 

 

CSÍKOS KAN / BRINDLE MALE / GESTROMT RÜDE
Növendék osztály / Intermediate Class/ Zwischenklasse
15 -24 hónap / 15-24 month / 15-24 monate

 

 

379.    Alvin Lee V. Zoycik                                                                                                            Very Good
2011. 07. 22. SLRNB 002817
(Igor V. Poptime x Capuccine Vom German Dream)

 

380.    Apolo De Albaurabox                                                                                                        Exelent
2011. 06. 23. 2050339
(Rus La Fler Eternal Flame x Aura De Villacaurabox)

 

381.    Aron Z Metaboxu                                                                                                              Exelent                              4
2011. 07. 29. ČMKU/BOX/13486/11
(Karlos Do Vale Do Lethes x Ella Charlotte Ze ZubŠtejna)

 

382.    Atinez-Box Jolly Joker                                                                                                       Very Good
2011. 08. 15. Bo.8917/12
(Hiram Optima Grata x Atinez-Box Apollónia)

 

383.    Benito Vom Sholoss Burgau                                                                                              Exelent
2011. 08. 08. ROI 12/23197
(Uno Vom Okeler Forst x Olimpia Kierskie Ustronie)

 

384.    Black-Joy Boxe Larry                                                                                                         Very Good
2011. 08. 20. 2607802
(Alex Del Colle Dell'Infinito x Black-Joy Udet)

 

385.    Carza Ditmar                                                                                                                     Exelent
2011. 05. 30. DK10170/2011
(X Von Poptime x Eunice Six-Er)

 

386.    Casper V.d. Burg Singidunum                                                                                           Very Good
2011. 10. 15. JR 78592 Nb.
(Laurin´s Boxer Alim x Pandora Von Zogobox)

 

387.    Clay Rexob Z Vysluni                                                                                                        Exelent
2011. 06. 21. CMKU/BOX/13373/11
(Castello Live Jazz x Athea Rexob Z Vysluni)

 

388.    Corleone Dei Boioni                                                                                                           Exelent                              3
2011. 11. 13. ROI 12/11116
(Kis-Bics Hugo x Eudora)

 

389.    Crono                                                                                                                                 Exelent                              1
2011. 08. 29. ROI 11/127508
(Buru De Boxer's De Mundaka x Aisha)

 

390.    Defender Von Agadem                                                                                                     Very Good
2011. 06. 15. VDH/DBZB-Nr. 235805
(Jazzman Vom Venusberg x Amy Vom Advokat)

 

391.    Emsi's Enrico Amore Del Dio                                                                                            Exelent
2011. 07. 05. NHSB 2847184
(Empire Vom Venusberg x Silly Van Rusticana)

 

392.    Giotto Du Dolon
2011. 10. 18. 140260/20671 LOF 2 BOKSZ
(Ucello Du Dolon x Daphnis Du Dolon)

 

393.    Gunter Boxer Caldarelli                                                                                                    Exelent
2011. 07. 15. 11/132384
(Axelmose' x Quarta)

 

394.    Hilton                                                                                                                                 Very Good
2011. 07. 14. ROI 11/131043
(Gaetano Di Zuccherino x Degli Scarronzoni Isa)

 

395.    Hurican Seasson Of Kellaney                                                                                            Very Good
2011. 08. 11. Bo 9122 /H/12
(Jucar Del Cabazo La Jara x Boadiceas Revolution Of Kellaney)

 

396.    Kaycie De La Finca Sapho                                                                                                  Very Good
2011. 11. 01. LOE 2052553
(Goodmorning Di Casa Vernice x Ianka De La Finca Sapho)

 

397.    Noisemaker Do Vale Do Lethes                                                                                        Exelent                              2
2011. 08. 07. PKR.II-109891
(Nobel Do Sul x Katia Do Vale Do Lethes)

 

398.    Orazio Dei Roeri                                                                                                                Exelent
2011. 07. 10. ROI 11/131843
(Tommy Dei Roeri x Olisa Dei Roeri)

 

399.    Technicolorboxers Gerold                                                                                                 Exelent
2011. 10. 10. 8960/12
(Yale V.d. Sonnenaufgang x Elastic Ikea)

 

400.    Zhen'Lee Martin                                                                                                                Exelent
2011. 10. 30. RKF 3192697
(Tinto Degli Scrovegni x Zhen'Lee Omega)

 

 

SÁRGA SZUKA / FAWN FEMALE /GELB HÜNDIN
Növendék osztály / Intermediate Class / Zwischenklasse
15 -24 hónap / 15-24 month / 15-24 monate

 

 

401.    Adriana Triumph                                                                                                               Exelent
2011. 05. 25. COR A 3480-11/144
(E`Spirit Vom Kaiserfelsen x Arya)

 

402.    Almera`s Konsuella
2011. 12. 11. RKF 3239357
(Otello Elmont S Granitnogo Dvora x Almera`s Sonata Al Chiaro Di Luna)

 

403.    Elastic Jenny                                                                                                                      Exelent                              4
2011. 06. 08. Bo.8808/11
(Elastic Sony x Elastic Fita)

 

404.    Electra Triumph                                                                                                                Exelent
2011. 10. 04. COR A 3510-12/144
(Vanboks Ellou x Simphoni Vom Kaiserfelsen)

 

405.    Evette Optima Grata                                                                                                        Exelent
2011. 07. 25. CMKU/BOX/13439/11
(Rus La Fler Eternal Flame x Ugilia Optima Grata)

 

406.    Faberge Nostrum                                                                                                              Exelent
2011. 10. 20. DK20579/2012
(Paganini Nostrum x Lavazza Nostrum)

 

407.    Heart's Of Hope's Imagine Iowa                                                                                      Exelent                              3
2011. 11. 01. DK 19144/2011
(Don Carlos Del Conte Marzo x Heart's Of Hope's Glover)

 

408.    Je-t' Aime Von Mon Plaisir                                                                                               Exelent
2011. 07. 13. VDH/DBZB-Nr. 236046
(Waterloo Nostrum x Hope Vom Schwanenschloss)

 

409.    Kassandra De La Finca Sapho                                                                                            Exelent                              1
2011. 09. 10. LOE 2047530
(Ch.duque De Loermo x Rus La Fler Dulce Beso)

 

410.    La Diva De Villa De Rota                                                                                                  Exelent
2011. 09. 30. SE20146/2012
(Rus La Fler Eternal Flame x Celeste De Villa De Rota)

 

411.    Vento Di Cala Moresca                                                                                                     Exelent                              2
2011. 11. 01. ROI12/6721
(Ulm Del Colle Dell'Infinito x Sasha Di Cala Moresca)

 

412.    Yuha Del Cabezo La Jara
2011. 08. 28. 2045768
(Duque De Loermo x Jara Dels Segadors)

 

 

CSÍKOS SZUKA / BRINDLE FEMALE /GESTROMT HÜNDIN
Növendék osztály / Intermediate Class/ Zwischenklasse
15 -24 hónap / 15-24 month / 15-24 monate

 

 

413.    Anita                                                                                                                                  Exelent                              3
2011. 06. 18. ROI 11/105187
(Bostik x Sikili Oliva)

 

414.    Astrid V. Zoycik                                                                                                                 Exelent
2011. 07. 22. SLRNB-002820
(Igor V. Poptime x Capuccine Vom German Dream)

 

415.    Beetje Von Nirvalis                                                                                                           Exelent
2011. 11. 08. VDH/DBZB 236437
(Teseo Dei Centurioni x Elodi Dei Centurioni)

 

416.    Birthe Von Nirvalis                                                                                                            Exelent
2011. 11. 08. VDH DB ZB 236439
(Teseo Dei Centurioni x Elodi Dei Centurioni)

 

417.    Deli Od Kamenneho Stavku                                                                                              Exelent
2011. 06. 17. CMKU/BOX/13406/11
(Boreas Di Casa Diocletiano x Adelaida Od Kamenneho Stavku)

 

418.    Enola Garbein                                                                                                                    Exelent                              4
2011. 08. 25. CMKU/BOX/13556/11
(Zar De Guezman x Venus De Guezman)

 

419.    Grand Box Syara                                                                                                               Exelent                              2
2011. 10. 05. 9254/13
(Yale Von Der Sonnnen Aufgang x Újvárosi Lhé-Box Unica)

 

420.    Harai Goshi Della Sella Del Diavolo                                                                                 Exelent
2011. 07. 02. ROI 11/125457
(Avatar Vom German Dream x Athena Della Sella Del Diavolo)

 

421.    Icy Blossom Of Kellaney                                                                                                    Exelent
2011. 10. 26. JR 78568 Nb / ÖHZB Nr. DB 19176
(Ypsilon Della Cadormare x Charmed Rune Of Kellaney)

 

422.    Isa De Cuervonegro
2011. 11. 14. loe. 2056170
(Rus La Fler Eternal Flame x Zenobia Z Ringu)

 

423.    Klowsberry Awea At Indiansky Brloh Exelent                                                                 Exelent
2011. 09. 21. IKC Z18553
(Linncam Storymaker At Taranut x Zenmaxkay Yoko)

 

424.    Lembergi Box Sába                                                                                                           Exelent
2011. 06. 28. Bo. 8832/11
(Zervan Nordom x Ultra Violet V. Eurozone)

 

425.    Oklahoma De Villa Astur
2011. 05. 30. 0KLAHOMA DE VILLA ASTUR
(Washintong Del Tajo x Cassy De Villa Astur)

 

426.    Queisa De Villa Astur                                                                                                        Exelent
2011. 09. 30. 2035218
(Rus La Fler Eternal Flame x Matilde De Villa Astur)

 

427.    Sangreal Box Gwenlian                                                                                                     Exelent
2012. 02. 05. 2614377
(Elastic Leroy x Marzonara Devia)

 

428.    Schöphenházi Bonnie                                                                                                         Exelent
2011. 09. 17. Bo. 8823/11
(Elastic Nick x Ny-Sa-Box Denise)

 

429.    Sensi Suum Cuique
2011. 11. 10. LO1235109
(Llanto De Guezman x Daichi Suum Cuique)

 

430.    Solar Dream Sanvita                                                                                                        Exelent
2011. 07. 07. UKU.0104219/058938
(Ippolito Del Colle Dell'Infinito x Enea Von Schreck)

 

431.    Technicolorboxers Gerda                                                                                                  Exelent                              1
2011. 10. 10. 2579314
(Yale V.d. Sonnenaufgang x Elastic Ikea)

 

 

SÁRGA KAN / FAWN MALE /GELB RÜDE
Nyílt osztály / Open Class/ Offene Klasse
15 hónaptól / from 15 months / von 15 monate

 

 

432.    Aine Vort'is Varvar                                                                                                           Exelent
2009. 09. 11. RKF 2663032
(Eros V.d. Meerpaal x Verone Du Val D'Europe)

 

433.    Airforceone                                                                                                                       Exelent
2011. 05. 09. LO1198915
(Twister Dei Quattro Calzini x Gea Dei Quattro Calzini)

 

434.    Belire Uk Carlsberg At Koppernox                                                                                    Exelent
2010. 10. 10. 2003075 - KCSB 263CX
(Jedna Na Milion Heineken x Enara De Munatei)

 

435.    Casimiro Optimo Grata                                                                                                    Exelent
2011. 03. 23. CMKU/BOX/13203/11
(Duque De Loermo x Venizia Z Kastylku)

 

436.    Davor Del Tajo                                                                                                                  Exelent
2010. 12. 25. 2019417
(Washington Del Tajo x Vega Del Tajo)

 

437.    Elastic Fuego                                                                                                                     Exelent
2011. 04. 27. Bo 9804/12
(Elastic Sony x Elastic Tina)

 

438.    Ennox Vom Brömchen                                                                                                      Exelent
2010. 10. 29. DK02638/2011
(Aristo Von Der Coeur x Cobra Von Cujo)

 

439.    Enzo De La Vallée Du Coudon                                                                                           Exelent
2009. 10. 12. LOF 136185/20581
(Clovis De Saint Quinis x Akil De La Goelette)

 

440.    Fausto De Val De Cayone                                                                                                 Exelent                              4
2011. 03. 06. loe:2021869
(Dandi De Val De Cayone x Geisha De Borelcan)

 

441.    Fiocco Leo Kierskie Ustronie
2011. 02. 09. PKR II – 108276
(Diamant Nor Dom x Flavia Z Wielkiej Sowy)

 

442.    Geronimo De La Brevenne                                                                                                Exelent
2011. 02. 26. LOF 2 BOX 138765/20464
(Good Morning Di Casa Vernice x Dune De La Brevenne)

 

443.    Granat De Versale Grandiose                                                                                           Exelent
2010. 06. 18. UKU.0115010
(Cronos Di Casa Vernice x Bogema De Versale Grandiose)

 

444.    Guezman Della Andasi
2011. 05. 10. JR 78369 NB
(Urosh V.d. Burg Singidunum x Nadja V.d. Burg Singidunum)

 

445.    Harry Ljubbox
2009. 12. 24. HR 12339 NB
(Hannibal Optima Grata x Celeste Ljubbox)

 

446.    Hearts Of Hope's Cult Shaker                                                                                           Exelent
2009. 07. 06. DK14357/2009
(Noch Dkch Devdhch Kvadratens Opus x Isolde Von Ellinghaus)

 

447.    Imperio Del Alminar De Daimalos                                                                                   Exelent
2010. 08. 07. 1988587
(Chaval De Casa Los Azahares x Vajana Von Fausto)

 

448.    Jedna Na Milion Taboo                                                                                                     Exelent
2010. 06. 24. LOE 2025371
(Pavarotti Nostrum x Jedna Na Milion Deva)

 

449.    Jedna Na Milion Ustinov                                                                                                   Exelent                              1
2010. 09. 05. RKF 3122687
(Jedna Na Milion Manolo x Jedna Na Milion Delfina)

 

450.    Jedna Na Milion Wirtuoz                                                                                                  Exelent                              3
2010. 11. 02. PKR 107585
(Jedna Na Milion Jantar x Jedna Na Milion Mercedes)

 

451.    Jurassic Vom German Dream                                                                                          Exelent
2011. 03. 24. 235503
(Poison Vom Schützenrain x Zindarella Della Cadormare)

 

452.    Kenlend Box Tcertero                                                                                                        Exelent                              2
2010. 08. 11. RKF 2840591
(Kenlend Box Kristofer Krau x Russ Prozit Florida)

 

453.    Kis-Bics Mayk                                                                                                                     Exelent
2010. 12. 20. Bo.8684/11
(Grand Box Valujev x Kis-Bics Hanna)

 

454.    Leopolis Karaim Ludvig                                                                                                     Exelent
2011. 04. 17. UKU.0107504
(Dan Du Clos De Matisar x Leopolis Karaim Kartakhena)

 

455.    Nikink-Var-Hard Lucky Largo                                                                                            Exelent
2011. 04. 16. RKF3028263
(Nikink-Var-Hard Limpopo x Nikink-Var-Hard Glafira)

 

456.    Open Heart Persey
2011. 01. 29. RKF 3004286
(Vega Shelk Tadelos x Vanboks Evgenika)

 

457.    Ozzy Vom Schwanenschloss                                                                                              Exelent
2011. 02. 12. 235291
(Godewind Vom Schwanenschloss x Escape Von Der Hummelmühle)

 

458.    Újvárosi Lhé-Box York
2011. 03. 18. 44998
(Újvárosi Lhé-Box Titusz x Újvárosi Lhé-Box Unicum)

 

459.    Via Aveling Iz My Time                                                                                                    Exelent
2009. 12. 03. RKF2685350
(Ferrari De Las Arillas x Via Aveling Dragonda)

 

460.    Zeus De Rincomar                                                                                                             Exelent
2011. 01. 10. SE50722/2012
(Greco De Rincomar x Ayana Siegerblut)

546. Exelent

 

CSÍKOS KAN / BRINDLE MALE /GESTROMT RÜDE
Nyílt osztály / Open Class / Offene Klasse
15 hónaptól / from 15 months / von 15 monate

 

 

461.    Almadinaks Vistrel V Cel                                                                                                  Exelent                              1
2011. 11. 01. RKF 2889005
(Galliano Del Colmenero x Almadinaks Naglyadnaya Agitatsiya)

 

462.    Angkor Dei Centurioni
2010. 12. 09. 11/34423
(Teseo Dei Centurioni x Gunda Dei Centurioni)

 

463.    Avatar                                                                                                                               Exelent                              2
2010. 08. 20. ROI11/29712
(Watwald x Giada)

 

464.    Bolt Dei Centurioni
2010. 12. 10. 11/47878
(Quentin Dei Centurioni x Ira Dei Centurioni)

 

465.    Bosarawi's Gunvald Ca                                                                                                      Very Good
2009. 05. 09. S39644/2009
(Alex Del Colle Dell'Infinito x Wellans Corint-raisin)

 

466.    Boxter De Rhiabox                                                                                                            Exelent
2011. 01. 30. COR A 3434-11/144
(Fiorano Vom Kaiserfelsen x Baby Vom Kaiserfelsen)

 

467.    Bravo De Villa-Nika
2006. 06. 07. LOE-1647297
(Tabor De Loermo x Dida Dels Segadors)

 

468.    Cage Benji Boksz                                                                                                                Exelent
2010. 08. 11. CMKU/BOX12971/10
(Primo Del Colle Dell' Infinito x Annalise Benji Box)

 

469.    Diepold Vom Rhöner Blut                                                                                                 Exelent                              4
2011. 05. 18. 235588
(Goodmorning Di Casa Vernice x Bärbel Vom Rhöner Blut)

 

470.    Fiorano Vom Kaiserfelsen
2009. 10. 25. 0133800/CORA 3386-10/144
(Rudy Dell'alfiere x Peralnera Del Colle Dell'Infinito)

 

471.    Glen Du Clos De Matisar                                                                                                   Exelent
2011. 04. 08. LOF BOX 138942/20528
(Halcon De Los Morritos x Eva Du Clos De Matisar)

 

472.    Hanibal Krone Of Royal
2010. 03. 22. JR 77997
(Konan x Flora "Krone Of Royal'')

 

473.    Hiroshima Vom German Dream
2010. 05. 13. SLRNB002769
(Rondo-Veneziano Vom German Dream x Tatoo Vom German Dream)

 

474.    Ido Ljubbox
2011. 02. 25. HR 12506 NB
(Wyatt Earp Optima Grata x Fany Ljubbox)

 

475.    Kaos De Tierra De Boxer                                                                                                   Exelent
2010. 10. 29. 2009332
(Zanco De Fofocan x Inés De Tierra De Boxer)

 

476.    Kapitan Del Rocho
2011. 03. 27. LOE 2041268
(Koto De Guezman x Eden Del Rocho)

 

477.    Kasino Royal Von Donnerschwee                                                                                     Exelent
2011. 04. 11. DB 19081
(Don Carlos Del Conte Marzo x Fay De Sa Vinya Vella)

 

478.    King Rocco Del Maschio Angioino                                                                                     Exelent
2009. 12. 30. 10/50318
(Primo Del Colle Dell'infinito x Valentina Del Maschio Angioino)

 

479.    Lakifan Herz O'Guido                                                                                                        Very Good
2011. 04. 10. EST-01501/11
(Guido Di Casa Vernice x As'Gunapal Dior's Hanna To Lakifan)

 

480.    Mariscal De Villacecilia's                                                                                                  Exelent                              3
2010. 11. 11. LOE 2011347
(Duque De Loermo x Flamenga De Villacecilia's)

 

481.    Maximus-Box Emilio Escobar                                                                                           Exelent
2010. 06. 12. Bo. 8308/10
(Kino De Villa Astur x Black-Devil Aliz)

 

482.    Moralez Di Noi Vincere
2010. 05. 16. NHSB2795124
(Ido El Tomex x Rus La Fler Anastasie)

 

483.    Os Cannabis Yano Amore Del Dio                                                                                     Exelent
2010. 02. 28. NHSB 2784485
(Kvadratens Opus x Silly Van Rusticana)

 

484.    Pacuha Udó                                                                                                                        Exelent
2010. 12. 28. Bo. 8642/11 0451177
(Wé-Box Pacuha Jolly-Joker x Wé-Box Pacuha Megéra)

 

485.    Vimo Dei Roeri Detto Iron                                                                                               Good
2009. 10. 18. 10/62539
(Tuck Dei Roeri x Margot Dei Roeri)

 

486.    Wagner Dei Malavoglia
2011. 06. 14. ROI 11/84895
(Ulm Del Colle Dell'Infinito x Klio Della Cadormare)

 

487.    Winko Von Der Burg Singidunum                                                                                     Exelent
2010. 06. 09. JR 78120 Nb
(Tiwaz Del Colle Dell'Infinito x Emotion-Sue Von Khanbalic)

 

488.    Wizard-Vin El Bosk                                                                                                            Exelent
2011. 04. 04. HR12578 NB
(Kas V. Wordanis x Dea El Bosk)

 

489.    Xawan Indiansky Brloh                                                                                                      Very Good
2010. 12. 24. SPKP 3870
(Rus La Fler Eternal Flame x Sikili Ulia)

 

490.    Zenith Del Piovese                                                                                                            Very Good
2011. 05. 17. 380260040375600 LO1192320
(Buru De Boxer's De Mundaka x Rhapsody Del Piovese)

 

491.    Zippo Porta Trsatica                                                                                                          Exelent
2009. 12. 06. JR 78432 nb
(Diego Des Jandinis Depassiflore x Uganda Del Colle Dell'Infinito)

 

492.    Zoran Di Casa Vernice                                                                                                       Very Good
2011. 02. 12. 11/49589
(Via Aveling I Go On x The Shinning Star Di Casa Vernice)

 

694.                                                                                                                                              Exelent

567.

570.

574.

SÁRGA SZUKA / FAWN FEMALE /GELB HÜNDIN
Nyílt osztály / Open Class / Offene Klasse
15 hónaptól / from 15 months / von 15 monate

 

 

493.    Ahorn-box Anny                                                                                                                Exelent
2010. 07. 09. Bo.8366/10
(Kis-Bics Hugo x Őrhalmi Hanna)

 

494.    Bella Della Casa Dell'Acquario                                                                                          Exelent
2010. 10. 15. 28127510000
(Cyrius De Bellemanie x Upon Della Cadormare)

 

495.    Betty Boop Von Aisneren                                                                                                  Exelent
2010. 11. 04. SLRNB-2754
(Ebolo Boxer Del Euro x Astra Con Tilia)

 

496.    Diamante Kierskie Ustronie                                                                                             Exelent
2010. 11. 04. SLRNB-002885
(Geo Boxer Del Euro x Fiorella De Sa Vinya Vella)

 

497.    Emma De Tarrafeiro                                                                                                        Exelent
2008. 03. 21. LOP394502
(Adágio Da Ribeira Régia x Diva De Tarrafeiro)

 

498.    Flicka Dei Roeri                                                                                                                 Exelent
2010. 10. 16. 10/185186
(Tommy Dei Roeri x Sandy Dei Roeri)

 

499.    Freda De Val De Cayone                                                                                                   Exelent                              2
2011. 03. 06. 2021870
(Dandi De Val De Cayone x Geisha De Borelcan)

 

500.    Full Monkey                                                                                                                      Exelent                              4
2010. 09. 25. LOF 138337/24236
(Elwood Du Val D'Europe x Vega Du Val D'Europe)

 

501.    Grinta De La Brevenne                                                                                                      Exelent
2011. 02. 26. LOF 2 BOX 138768
(Good Morning Di Casa Vernice x Dune De La Brevenne)

 

502.    Gwenda De La Croix De Cazeneuve
2011. 04. 07. LOF 139066
(Rus La Fler Eternal Flame x Boxerpark Stella)

 

503.    Hayta Ljubbox
2009. 12. 24. HR 12340 NB
(Hannibal Optima Grata x Celeste Ljubbox)

 

504.    Jedna Na Milion Rachela                                                                                                  Exelent
2010. 02. 24. PKR 104876
(Jedna Na Milion Jantar x Jedna Na Milion Fama)

 

505.    Kalixta Van Ryckogie                                                                                                        Exelent
2011. 04. 01. SE37460/2012
(Universum Xandro x Itaca Van De Patshoeve)

 

506.    Kis-Bics Olympia                                                                                                                Exelent
2011. 06. 20. Bo.8877/11
(Kis-Bics Hugo x Kis-Bics Jerry)

 

507.    Kulsvuierkrogens Artemis                                                                                                Exelent
2009. 10. 26. DK22182/2009
(Ruslan V Eurozone x Boxerkaer Akita)

 

508.    Lakifan Honey Bouquet O'Guido                                                                                       Exelent
2011. 04. 10. EST-01504/11
(Guido Di Casa Vernice x As'Gunapal Dio'r Hanna To Lakifan)

 

509.    Nefertiti Av Miraculix                                                                                                      Exelent
2010. 10. 31. SE23724/2011
(Primo Del Colle Dell'Infinito x Hausse Wiktoria)

 

510.    O'Nille De Mirall Del Boksz                                                                                               Exelent
2011. 05. 09. LOE 2044048
(Navaro Del Cuore Grande x Lluna De Mirall Del Box)

 

511.    Rogue The Fifth Element                                                                                                 Exelent
2011. 02. 18. NHSB 2828364
(Hercules The Fifth Element x Guinevere The Fifth Element)

 

512.    Rosettastone Bouncy Parade                                                                                            Exelent
2011. 01. 03. AM02455704
(Tuco Del Colle Dell 'Infinito x Armenia Del Colle Dell 'Infinito)

 

513.    Tamilla Nordom                                                                                                                Exelent
2011. 03. 15. UKU.0093312
(Via Aveling Iz My Time x Greis Kelly Nordom)

 

514.    Újvárosi Lhé-Box Unica                                                                                                      Exelent                              1
2009. 03. 14. 2113174
(Ferrary De Las Arillas x Újvárosi Lhé-Box Ono)

 

515.    Xheila Da Casa Frankinho                                                                                                 Exelent
2011. 01. 05. lop453106
(Aragorn Von Konigsbox x Bjork D' Boxzilla)

 

447.

690. Exelent

669                                                                                                                                               Exelent                              3

593.                                                                                                                                              Exelent

CSÍKOS SZUKA / BRINDLE FEMALE /GESTROMT HÜNDIN
Nyílt osztály / Open Class / Offene Klasse
15 hónaptól / from 15 months / von 15 monate

 

 

516.    Adacta Borecký Rybník                                                                                                     Exelent
2011. 04. 25. CMKU/BOX/13303/11
(Harvey Pešmar x Bee Bee Od Stříbrňáku)

 

517.    Aine Vort'is Kalipso                                                                                                           Exelent
2011. 04. 19. RKF 3048402
(Aine Vort'is Bogard x Aine Vort'is Felichita)

 

518.    Antares Della Selva Pagana                                                                                             Exelent
2010. 10. 14. roi 10/211999
(Agornobi x Galadriel)

 

519.    Barby De Boxpo                                                                                                                 Exelent                              3
2011. 03. 17. LOE 2012146
(Jucar Del Cabezo La Jara x Dogs D'Amour Amanda)

 

520.    Casey Vom Stift Sunnisheim                                                                                            Exelent
2010. 08. 15. 234602
(Igor Von Poptime x Deike Vom Hechtbrunnen)

 

521.    Chanda Von Der Sonnen Aufgang                                                                                    Exelent                              1
2010. 09. 08. Met.Bo.8523/11
(Primo Del Colle Dell'Infinito x Ziola Von Der Sonnen Aufgang)

 

522.    Doremi V.d. Kroeze Danne                                                                                               Exelent
2011. 05. 12. NHSB 2839645
(Garry V.d. Boksdoorn x Belle Fleur V.d. Kroeze Danne)

 

523.    Fire Energy Top Secret                                                                                                     Exelent
2010. 06. 26. RKF 2840405
(Samuel Della Cadormare x Fire Energy Intera)

 

524.    Grand Box Legodéma                                                                                                        Exelent
2010. 08. 11. 2443414
(Kis-Bics Hugó x Grand Box Vega)

 

525.    Hana Krone Of Royal                                                                                                        Exelent
2010. 03. 22. JR77999 Nb
(Konan x Flora Krone Of Royal)

 

526.    Ianka De La Finca Sapho                                                                                                   Exelent
2009. 12. 21. LOE 1921197
(Esteban Van Sapho's Hoeve x Galena De La Finca Sapho)

 

527.    Jada Dei Roeri                                                                                                                   Exelent
2011. 01. 04. ROI 11/23927
(Geronimo Dei Roeri x Enola Dei Roeri)

 

528.    Kawa Nostra Di Alrossa                                                                                                    Exelent
2011. 04. 06. UKU.0088751
(Mayday Di Casa Vernice x Kawa Nostra Born To Win)

 

529.    Kira Von Mitke
2010. 11. 12. MR 50494
(Teseo Dei Centurioni x Salsa V.d. Burg Singidunum)

 

530.    Kleopatra Lider                                                                                                                  Exelent
2011. 10. 29. 8545/IX/11 Koszalin
(Umberto Lider x Fergie Lider)

 

531.    Laguna Del Colle Dell'Infinito                                                                                           Exelent
2011. 07. 22. 11/130260
(Primo Del Colle Dell'Infinito x Orsa Bianca Del Colle Dell'Infinito)

 

532.    Latoya Vom Silvermoon
2011. 11. 03. 236431
(Godewind Vom Schwanenschloss x Hannah-Montana Vom Schwanenschloss)

 

533.    Lend Greip Fanagoria                                                                                                        Exelent
2011. 05. 05. RKF 3004622
(May Day Di Casa Vernice x Lend Greip Kampari)

 

534.    Lend Greip Fiesta
2011. 05. 05. RKF 3004621
(May Day Di Casa Vernice x Lend Greip Kampari)

 

535.    Nefertiti Nordom
2010. 04. 01. UKU.0058867
(Quantum Satis Del Colle Dell'Infinito x Antalia Nordom)

 

536.    Perdita El Tomex                                                                                                              Exelent
2010. 05. 02. BE/RSH 9137282
(Gladiator Di Casa Vernice x Iris El Tomex)

 

537.    Platinium-Box Gerona                                                                                                       Exelent
2010. 02. 01. COR A 3409-10/144
(Paco Del Colle Dell'Infinito x Tiarra V Kaiserfelsen)

 

538.    Poppytown Dobrizza Dewill
2009. 04. 14. 1271815
(Wappel Hoss x Poppytown Shanty Shamrock)

 

539.    Schöphenházi Bellamora                                                                                                   Exelent
2011. 09. 17. Bo. 8822/11
(Elastic Nick x Ny-Sa-Box Denise)

 

540.    Surprise Symphony Kariera                                                                                              Exelent
2011. 04. 17. 8408/IX/11
(Bacardi Od Stribrnaku x Elegia Lider)

 

541.    Troja II Indiansky Brloh
2009. 07. 08. SPKP 3585
(Navaro Del Cuore Grande x Rafale Indiansky Brloh)

 

542.    Vallaris Box Felichita                                                                                                        Exelent                              4
2010. 12. 16. RKF 2910225
(Fuego x Nikoletta Vallaris)

 

543.    Virgo Dei Seccareccia                                                                                                        Exelent                              2
2010. 03. 27. 10/145849
(Ra Dei Seccareccia x Tamara Dei Seccareccia)

 

544.    Zhen'Lee Venezia                                                                                                              Exelent
2010. 12. 26. RKF 3041974
(Lotus De Rincomar x Tatanka Vitka Gabriel Chanel)

 

604.

 

 

SÁRGA KAN / FAWN MALE /GELB RÜDE Munka osztály / Working Class / Gerauchshundklasse 15 hónaptól / from 15 months / von 15 monate

 

 

545.    Ares                                                                                                                                   Exelent
2010. 09. 29. ROI 10214322
(Yanto Dei Centurioni x Victoria Dei Centurioni)

 

546.    Bacco Benji Boksz
2009. 01. 12. CMKU/BOX/12091/09/13
(Geo Boxer Del Euro x Cloe Z Nemecanky)

 

547.    Carolinekilde's Healey                                                                                                      Exelent
2010. 08. 07. DK15717/2010
(Tiwaz Del Colle Dell'Infinito x Honeybox Champagne)

 

548.    Full Monthy Du Val D`Europe                                                                                           Exelent
2010. 09. 25. VDH/DBZB-Nr.236087
(Elwood Du Val D`Europe x Vegadu Val D`Europe)

 

549.    Furore Sanvita                                                                                                                  Exelent
2006. 08. 15. UKU 0013994
(Hannibal Optima Grata x Bellisima Sanvita)

 

550.    G'M De Bellemanie                                                                                                           Exelent                              4
2011. 07. 01. LOE2112856
(Falco De La Ville D´Hiver x E'T'M De Bellemanie)

 

551.    Godewind Vom Schwanenschloss                                                                                     Exelent
2009. 02. 26. 231993
(Caos Vom Schwanenschloss x Fashion Z Dybohurky)

 

552.    Halcon De Los Morritos                                                                                                     Exelent
2008. 03. 16. LOF 135750/19731
(Thor Del Borelcan x Wendy De Los Morritos)

 

553.    Hiram Do Vale De Sta Luzia                                                                                             Exelent
2010. 11. 04. 2011/77
(Otto De Casa Los Azahares x Bianca Do Vale De Sta Luzia)

 

554.    Jedna Na Milion Jantar                                                                                                     Exelent
2007. 08. 06. RKF 2782299
(Dakota x Jedna Na Milion Delfina)

 

555.    Levi Fan Optica State                                                                                                        Exelent
2011. 05. 05. NHSBnr 2838668
(Esau Fan Optica State x Luce Del Colle Dell'Infinito)

 

556.    Napoleon The Fifth Element                                                                                            Exelent
2009. 11. 18. NHSB 2772832
(Hannibal Optima Grata x Guinevere The Fifth Element)

 

557.    Orobianco Del Colle Dell'Infinito                                                                                      Exelent                              2
2009. 12. 02. 1056709
(Herakles Optima Grata x Armenia Del Colle Dell'Infinito)

 

558.    Poison Vom Sch tzenrain                                                                                                Exelent                              3
2008. 03. 10. ZB-Nr.: 230334
(Roque Santa-Cruz Vom German Dream x Kenia Vom Schützenrain)

 

559.    Rasputin The Fifth Element                                                                                             Exelent
2011. 02. 18. NHSB: 2828361
(Hercules The Fifth Element x Guinevere The Fifth Element)

 

560.    Rus La Fler Kalashnikov                                                                                                    Exelent                              1
2010. 11. 25. LOE 2024992
(Rus La Fler Eternal Flame x Elmonte's Shantal)

 

561.    Tommy Dei Roeri                                                                                                             Exelent
2009. 09. 30. ROI 10/39474
(Ferrary De Las Arillas x Romil Dei Roeri)

 

562.    Wodan Vavonabox                                                                                                            Exelent
2008. 04. 16. NHSB 2701366
(Xofron Van Alkaios x Promise Vavonabox)

 

 

CSÍKOS KAN / BRINDLE MALE /GESTROMT RÜDE
Munka osztály / Working Class / Gerauchshundklasse
15 hónaptól / from 15 months / von 15 monate

 

 

563.    Bacardi Od Stříbrňáku                                                                                                       Exelent
2007. 09. 25. CMKU/BOX/11413/07
(Caos Vom Schwanenschloss x Europe Six-Er)

 

564.    Balrog Z Ringu                                                                                                                   Exelent
2010. 06. 09. cmku/box/12867/10
(Perico Du Val Du Europe x Wild Wil West Z Ringu)

 

565.    Ch'ing Pai's Capitano                                                                                                         Exelent
2009. 10. 11. NHSB 2767378
(Esau Fan Optica State x Mistiqeu Diva Damita Vavonabox)

 

566.    Della Monte Klio Balsano                                                                                                  Exelent                              4
2005. 06. 14. RKF 1844371
(Rolex De Puerto Marina x Della Monte Klio Farandolla)

 

567.    Dzha Division Contrasto Elevato
2007. 02. 13. RKF 2094926
(Liberum Avis Pentagon x Dzha Division Blackberry)

 

568.    Enzo Del Rolanus                                                                                                               Exelent
2010. 12. 02. 11/35485
(Bellino Di Mourre Negro x Dorina Del Rolanus)

 

569.    Extreme Del Cuore Grande                                                                                              Exelent
2011. 07. 04. 78400 Nb
(Ypsilon Della Cadormare x Talia Del Cuore Grande)

 

570.    Finito De Tierra De Boxer
2006. 07. 28. LOE 1664136
(Diavolo De Teckbox x Koo De Los Azores)

 

571.    In-Petto Von Fausto                                                                                                          Very Good
2008. 11. 20. 231585
(Jucar Del Cabezo La Jara x Numenor De Cristobalito)

 

572.    Jorrick De La Finca Sapho                                                                                                 Exelent
2010. 07. 05. LOE1969309
(Esteban Van Sapho's Hoeve x Gipsy De La Finca Sapho)

 

573.    Laurin's Boxer Alim                                                                                                           Exelent                              3
2010. 07. 11. DB 19018
(Ippolito Dell Colle Dell'Infinito x Keiko Von Lustig)

 

574.    Levator Fan Optica State
2011. 05. 05. NHSBnr 2838667
(Multi Ch.esau Fan Optica State x Luce Del Colle Dell'Infinito)

 

575.    Mito Vale Do Lethes                                                                                                         Exelent                              2
2010. 04. 28. 1979502
(Nobel Do Sul x Kathia Vale Do Lethes)

 

576.    Nikol Dei Cieli Aperti                                                                                                        Exelent
2010. 11. 23. L.O.F. 140154/20385
(Nico Dei Cieli Aperti x Daniela Dei Cieli Aperti)

 

577.    The Show Must Go On Di Casa Vernice                                                                            Exelent                              1
2010. 04. 19. RKF2910993
(Ippolito Del Colle Dell’Infinito x Flash Of The Night)

 

578.    Wizard Optima Grata                                                                                                       Exelent
2009. 08. 05. CMKU/ BOX/12441/09/11
(Nathan Optima Grata x Venizia Z Kaštýlku)

 

579.    Zervan Nordom                                                                                                                 Exelent
2008. 12. 15. UKU.0020927 MET Bo 8323/H/10
(Gladiator Di Casa Vernice x Antalia Nordom)

 

 

SÁRGA SZUKA / FAWN FEMALE /GELB HÜNDIN
Munka osztály / Working Class / Gerauchshundklasse
15 hónaptól / from 15 months / von 15 monate

 

 

580.    Abba Kamenicka                                                                                                               Very Good
2011. 06. 22. JR 84676 NB
(Ippolito Del Colle Dell'Infinito x Wanda Kamenicka)

 

581.    Agora De Entre Boxer                                                                                                       Exelent
2010. 09. 23. JR 78934 Nb
(Elastic Marco x Lena De Xatosdewanda)

 

582.    Azra Von Der Burg Singidunum                                                                                        Exelent
2011. 01. 26. ÖHZB DB 19269
(Denver De Kukuarri x Pandora Von Zogobox)

 

583.    Barbara Di Casa Vernice                                                                                                   Exelent
2011. 03. 14. ROI 1149582
(Ulm Del Colle Dell'Infinito x Via Aveling Dragonara)

 

584.    Bon Dzhorno Polemika
2008. 04. 29. RKF 2256229
(Merlin Von Rieseneck x Bon Dzhorno Betelgeize)

 

585.    Copla De Aires Del Norte                                                                                                  Exelent                              4
2011. 05. 06. LO 1343229
(Tinto Degli Scrovegni x Yelka De Aires Del Norte)

 

586.    Délice Du Clos De Matisar                                                                                                Exelent
2008. 08. 12. LOF 2 BOX. 133573/23041
(Tyson Du Clos De Matisar x Tilou Du Chemin Des Boxtrots)

 

587.    Ermana Del Colle Dell'Infinito                                                                                          Exelent
2008. 11. 20. 9163958
(Tuco Del Colle Dell'Infinito x Orsabianca Del Colle Dell'Infinito)

 

588.    Eva Hanka Suum Cuique                                                                                                   Exelent                              3
2010. 06. 06. SLRNB 2728
(Geo Boxer Del Euro x Anastasia Suum Cuique)

 

589.    Fiola Von Den Chatos                                                                                                        Exelent                              2
2009. 09. 10. 233025
(Roque-Santacruz Vom German Dream x Oriella Vom Elsavatal)

 

590.    Ist Shain Patricia Boks
2007. 09. 17. RKF 2154769
(Fuego x Vanbox Vittory)

 

591.    Sat'Elit Mercedes                                                                                                              Exelent                              1
2009. 08. 26. RKF2638208
(Soland Boks Elisey x Sat'Elit Sensacia)

 

592.    Zarina Nordom                                                                                                                  Exelent
2008. 12. 15. UKU.0020929
(Gladiator Di Casa Vernice x Antalia Nordom)

 

593.    Zena De Mhunner
2010. 06. 13. 1959134
(Yunco De Mhunner x Ninja De Mhuner)

 

 

CSÍKOS SZUKA / BRINDLE FEMALE /GESTROMT HÜNDIN
Munka osztály / Working Class / Gerauchshundklasse
15 hónaptól / from 15 months / von 15 monate

 

 

594.    Aisha Kuningas Von Kishko                                                                                               Exelent                              3
2008. 12. 23. 77562 Nb
(Kublai Khann Del Cuore Grande x Nelly Von Zogobox)

 

595.    Angel Athena's Dream                                                                                                     Exelent
2010. 04. 17. SLRNB-002712
(Axelmose' x Kinipela Von Lustig)

 

596.    Charlota Zlat Hema                                                                                                          Exelent
2010. 09. 26. CMKU/BOX/13037/10
(Orry Z Ringu x Fany Zlatá Hema)

 

597.    Cristal Noir Congo Nigrans                                                                                                Exelent
2009. 06. 12. CMKU/BOX/12274/09
(Crom Dei Centurioni x Lucia Z Ringu)

 

598.    Dolce-Vita Von Der Igelsheide
2009. 02. 13. 231779
(In-Petto Vom German-Dream x Xes Von Fausto)

 

599.    Emily Del Rolanus                                                                                                             Exelent
2010. 12. 02. 11/35487
(Bellino Di Mourre Negro x Dorina Del Rolanus)

 

600.    Germiona Nordom                                                                                                            Exelent
2007. 10. 20. UKU.0002983
(Gladiator Di Casa Vernice x Antalia Nordom)

 

601.    Gilda Di Casa Bartolini                                                                                                      Exelent                              4
2011. 01. 19. ROI 11/28472
(Cosimo Di Soragna x Athena Della Cadormare)

 

602.    Jill Vom Hause Romeo                                                                                                     Exelent
2011. 07. 22. 236065
(Simmo V.d. Burg Singidunum x Sophia Optima Grata)

 

603.    Kenya De Tierra De Boxer                                                                                                Exelent                              1
2010. 10. 29. LOI 12126591
(Zamco De Fofocan x Ines De Tierra De Boxer)

 

604.    Lar'arete Sade
2011. 05. 17. RKF3064759
(Albellis L'Bentley x Lar'arete Poema)

 

605.    Leopolis Karaim Porta Alba Chiara                                                                                   Exelent
2007. 01. 13. UKU.0002192
(Dacota x Leopolis Karaim Kartakhena)

 

606.    Quirra Von Zogobox                                                                                                          Exelent
2007. 03. 30. BEK 76716
(Megan V.d. Burg Singidunum x Woody Box Quinzia)

 

607.    Tootsie Dell'Orcagna
2010. 03. 04. LOI N° 10/66718
(Miro Dell'Orcagna x Tascha Vom Hause Romeo)

 

608.    Tortilla Sweet Glogosia                                                                                                    Exelent
2005. 06. 14. 41065/VIII/05 PKR.II-85918
(Grappa Glogosia x Virginia Optima Grata)

 

609.    Venecia Del Cabezo La Jara                                                                                              Exelent                              2
2011. 01. 21. LOE 2010335
(Larry Dels Segadors x Jara Dels Segadors)

 

 

SÁRGA KAN / FAWN MALE /GELB RÜDE
Győztes osztály / Champion Class/ Championklasse
15 hónaptól / from 15 months / von 15 monate

 

 

610.    Aron Von Der Töpferstadt Stoob                                                                                     Exelent
2008. 09. 18. Met Bo 7569/O9
(Baron De La Verdiere x Ar-Gi Box Berry)

 

611.    Bentley Bijou Boksz                                                                                                           Very Good
2010. 01. 12. SPKP 3904/11
(Hannibal Optima Grata x Idylle Jisuko)

 

612.    Edgar Des Pres Nouveaux                                                                                                 Exelent
2009. 02. 12. LOF 134533/19917
(Perico Du Val D'Europe x Butterfly Des Pitchoux De La Comte)

 

613.    Elastic Marco                                                                                                                     Exelent
2007. 12. 10. LOE 1955173
(Berlingo Marzonara x Elastic Quan)

 

614.    Ferdynsnd Ewenement                                                                                                     Exelent
2009. 10. 07. PKR.II-101546
(Xofron V. Alkaios x Julka Ewenement)

 

615.    Galayo-La-Silla Von Donnerschwee                                                                                  Very Good
2009. 04. 22. DB-18907
(Koto De Guezman x Botox Von Donnerschwee)

 

616.    Gelso Del Colle Dell'Infinito                                                                                              Exelent
2010. 08. 20. JR 78379 Nb
(Ulm Del Colle Dell'Infinito x Bellabionda Del Colle Dell'Infinito)

 

617.    Hispano Del Alminar De Daimalos                                                                                   Exelent                              3
2009. 12. 31. 1951898
(Mirco De Rincomar x Vajana Von Fausto)

 

618.    In Vivo Schiwa's Imperium                                                                                               Exelent                              2
2009. 05. 10. SLR NB 002644
(Magic-Boy Von Santana x Faa Schiwa's Imperium)

 

619.    Judas Maximus Deus                                                                                                        Exelent
2011. 05. 20. CMKU/BOX/13318/11/12
(Jedna Na Milion Jantar x Baracuda Maximus Deus)

 

620.    Lakifan Gerald O'Guido                                                                                                     Exelent
2010. 05. 15. EST-02311/10
(Guido Di Casa Vernice x As'Gunapal Dior's Hanna To Lakifan)

 

621.    Olimpo De Bellaterra                                                                                                        Exelent
2011. 01. 08. LOE1714575
(Versacce De An Du Co x Estrella De Bellaterra)

 

622.    Presco V. t. Hertenrode                                                                                                    Exelent
2008. 02. 11. 2693386
(Ago Del Colle Dell'Infinito x Kim V.t. Hertenrode)

 

623.    Q-Set De Alidog                                                                                                                 Exelent
2010. 02. 10. LOE 1947423
(Neo I De Alidog x Gotha Del Tajo)

 

624.    Rus La Fler Eternal Flame
2009. 10. 18. LOE 1955145
(Greco De Rincomar x Rus La Fler Bravo Brava)

 

625.    X'von Poptime                                                                                                                   Exelent                              4
2007. 10. 25. 232021
(Uthor Von Poptime x Biscaya Von Der Münzenburg)

 

626.    Youri Vavonabox
2009. 06. 05. NHSB 2752925
(Wodan Vavonabox x Themba Vavonabox)

 

627.    Zucchero Nostrum                                                                                                             Exelent                              1
2009. 04. 06. PKR.II-99788
(Diamant Nordom x Sugarbush Nostrum)

 

 

CSÍKOS KAN / BRINDLE MALE /GELB RÜDE
Győztes osztály / Champion Class / Championklasse
15 hónaptól / from 15 months / von 15 monate

 

 

628.    Anwar Von Agadem                                                                                                         Exelent
2007. 06. 25. VDH/DBZB-Nr.239191
(Kanto Von Der Morre x Amy Vom Advokat)

 

629.    Aparthos Inferno                                                                                                               Very Good
2010. 07. 01. 24615/III/10, PKR.II105945
(Don Juan Du Cinquieme Dome x Demonia Inferno)

 

630.    Apolo I De Villa Astur                                                                                                       Exelent                              1
2009. 07. 14. 1880941
(Greco De Rincomar x Fedra De Covalana)

 

631.    Asterix Perla Roztocza                                                                                                      Exelent
2010. 08. 09. 11015/V10 BIELSKO-BIAŁA PKR.II-105246
(Diamant Nordom x Italia Maumbua)

 

632.    Astur von der Martinshöhe                                                                                              Exelent
2006. 04. 29. DBZB:227089
(Rudy Dell Alfiere x Carisma Von Der Wolfskirch)

 

633.    Baks Tigrovy Voin
2010. 02. 01. RKF 2782731
(Della Monye Klio Zhadar x Ariadna Zolotoy Blik)

 

634.    Carnera Primo Di Casa Vernice                                                                                        Exelent
2011. 04. 01. UKU.0136 448
(Ippolito Del Colle Dell`Infinito x Forza Roma)

 

635.    Carpe Diem Od Stribrnaku                                                                                               Exelent
2008. 01. 10. CMKU/BOX/11505/08
(Caos Vom Schwanenschloss x Diana Godolfin Barb)

 

636.    Cassanova vom Rhöner Blut                                                                                             Exelent
2009. 04. 03. VDH/DBZB-Nr. 232032
(Megan Von Der Burg Singidunum x Alma Vom Rhöner Blut)

 

637.    Epifan Gala Podole                                                                                                            Exelent
2010. 07. 31. UKU.0091910
(Ypsilon Della Cadormare x Stella Ukrainian Bel-Canto)

 

638.    Fryderyk Ewenement                                                                                                       Exelent
2009. 10. 07. PKR.II-101476
(Xofron V. Alkaios x Julka Ewenement)

 

639.    Galliano Del Colmenero                                                                                                    Exelent
2008. 05. 02. 2323635
(Perico Du Val D'Europe x Almadinaks Tertsa)

 

640.    Gamax Ljub Boksz                                                                                                             Exelent
2010. 01. 12. HR 12343 NB
(Julius-Zuka El Bosk x Fany Ljub Box)

 

641.    Hashish Von Jess-Box (FCI)                                                                                                Exelent                              4
2010. 07. 06. PKR.II-104259
(Ferrary De Las Arillas x Anava Marihuana Box-Star)

 

642.    Horlando Della Riserva Reale                                                                                          Exelent
2011. 04. 17. RKF 3192040
(Almera`s Semper Fidelis x Umbria Del Colle Dell`Infinito)

 

643.    Just Dream Became True No Akacisa                                                                              Exelent
2011. 06. 01. LV-26970/11
(Llanto De Guezman x Danse Avec Moi No Akacisa)

 

644.    Marco Antonio Del Gran Mogol                                                                                       Exelent
2011. 05. 28. LOI 11/106338
(Ch Ulm Del Colle Dell'Infinito x Dusca Del Gran Mogol)

 

645.    Mayday Di Casa Vernice                                                                                                   Exelent                              2
2009. 09. 17. RKF 2709072
(Primo Del Colle Dell'Infinito x Flashofthenight)

 

646.    Navaro Del Cuore Grande                                                                                                 Exelent
2007. 06. 01. JR 76908 Nb
(Yugo Della Cadormare x Jessica Del Cuore Grande)

 

647.    Oliver Kariera (FCI)                                                                                                            Very Good
2009. 10. 11. PKR.II-102117
(Jefferson Moravia Box x Elegia Lider)

 

648.    Pileas Dobox Casa Della Caparelli
2008. 08. 22. BEK-076590
(Astur Von Der Martinshohe x Clarissa Del Colle Dell Infinito)

 

649.    Pippo Vom Igneshof
2007. 10. 16. JR 84251
(Hucklebarry Vom Igneshof x Diva)

 

650.    Primo Del Colle Dell'Infinito                                                                                             Exelent
2008. 01. 08. 8136400
(Ego De Joanxichcan x Daiana Del Colle Dell'Infinito)

 

651.    Roch Bugatti De Rhiabox                                                                                                  Exelent
2011. 01. 30. COR A 3435-11/144
(Fiorano V. Kaiserfelsen x Baby V. Kaiserfelsen)

 

652.    Troll Vom Gruga Park                                                                                                       Exelent
2009. 11. 02. 233162
(Igor Vom Poptime x Dunja Van De Platohoeve)

 

653.    Wolf Di Noi Vincere                                                                                                          Exelent
2008. 06. 11. NHSB2708641
(Posseidon Di Noi Vincere x Winona Di Noi Vincere)

 

654.    You Are The Legend Di Casa Vernice                                                                                Exelent                              3
2010. 12. 01. ROI 11/27269 , RKF 3122
(Ippolito Del Colle Dell'Infinito x Flash Of The Night)

 

655.    Zhen'Lee Versale                                                                                                               Very Good
2010. 12. 26. RKF 3041972
(Lotus De Rincomar x Tatanka Vitka Gabriel Chanel)

 

 

SÁRGA SZUKA / FAWN FEMALE /GELB HÜNDIN
Győztes osztály / Champion Class / Championklasse
15 hónaptól / from 15 months / von 15 monate

 

 

656.    Alba Da Casa Santaca                                                                                                       Exelent
2010. 04. 30. HR12377NB
(Puskas De Las Arillas x Audrey)

 

657.    Boxmann Paradise                                                                                                            Exelent
2006. 08. 13. FIN16635/07
(Oliver-Jones V Bispus x Boxmann Lothlorien)

 

658.    Bruja (Pantoja)                                                                                                                   Exelent
2011. 06. 22. FCM9590-B
(Pannon-box Furio x Alondra (Trapaga))

 

659.    Feria Con Tilia                                                                                                                   Exelent
2010. 06. 03. lof 2 box 137217/23755
(Uno Vom Okeler Forst x Utopia Con Tilia)

 

660.    Hedvig Von Gross Kampfer                                                                                              Exelent
2009. 12. 06. Met Bo. 8030/10
(Wé-Box Pacuha Iskariot x Thesa Fender Edda)

 

661.    Luxuria                                                                                                                               Exelent
2009. 06. 06. HR 12293 NB
(Izzy "von Kucuraberg" x Dagmar Felix Canis)

 

662.    Madonna Nordom
2009. 12. 07. UKU.0062916
(Quantum Satis Del Colle Dell'Infinito x Greis Kelly Nordom)

 

663.    Roxy Da Casa Frankinho                                                                                                   Exelent                              2
2010. 02. 16. LOP 432927
(Kevin Del Fregonese x Kiss Da Casa Frankinho)

 

664.    Schwartzbox Eyecja                                                                                                          Exelent
2008. 12. 30. DK01443/2009
(Knarreborg´s Castor x Schwartzbox Celina)

 

665.    Uma Suum Cuique                                                                                                            Exelent                              3
2011. 07. 28. SLRNB 002816
(Urosch V.d. Burg Singidunum x Anastasia Suum Cuique)

 

666.    Ustina Di Casa Vernice                                                                                                      Exelent                              1
2010. 04. 20. UKU 0092728
(Ferrary De Las Arillas x Angel Di Casa Vernice)

 

667.    Violetta
2010. 12. 20. RKF 2935551
(Alibi Boks Vilgelm x Zhasmin Zemeli Izabel)

 

668.    Xindy Delle Terre Magiche                                                                                               Exelent
2009. 03. 12. LOI 09/81970
(One Zeus Della Terra Del Sole x Trinity Delle Terre Magiche)

 

669.    Zhen'Lee Martinika
2009. 05. 22. RKF 2484407
(Quintino Della Cadormare x Rus Elodser Kumparsita)

 

670.    Zofia Del Colle Dell'Infinito                                                                                              Exelent                              4
2010. 06. 06. RKF 2815212
(Asterix De Los Cantiles x Cilena Del Colle Dell'Infinito)

 

 

CSÍKOS SZUKA / BRINDLE FEMALE / GESTROMT HÜNDIN
Győztes osztály / Champion Class / Championklasse
15 hónaptól / from 15 months / von 15 monate

 

 

671.    Ariel
2008. 04. 01. 1800656
(Ch. Rudy Del'Alfiere x Carol De Villa Astur)

 

672.    Bat D'Anteikan                                                                                                                  Exelent                              4
2008. 10. 27. LOP405755
(Boreas Di Casa Diocletiano x Dai De Cyberbox)

 

673.    Boxmann Fame'n Fortune
2008. 03. 04. FIN51908/08
(Boxmann Yellowstone x Boxmann Starwars)

 

674.    Chris Yaris                                                                                                                          Exelent                              1
2009. 12. 12. Bo.8042/10
(Hiram Optima Grata x Chris Honey)

 

675.    Dama                                                                                                                                 Exelent
2010. 01. 17. LOE 1961395
(Basco De Altaha x Jara Del Tajo)

 

676.    Flirt De Toumaï                                                                                                                 Exelent
2010. 03. 27. LOF 136867/23569
(Thomas Degli Scrovegni x Cybeles De La Mare Du Carreau)

 

677.    Frania Ewenement                                                                                                           Exelent
2009. 10. 07. PKR.II-101477
(Xofron V. Alkaios x Julka Ewenement)

 

678.    Harley Joyce V. Inspee                                                                                                      Exelent
2009. 02. 07. 1873668
(Roque Santa Cruz V. German Dream x Badriya V. Inspee)

 

679.    Just For Me No Akacisa                                                                                                    Exelent
2011. 06. 01. LV-26971/11
(Llanto De Guezman x Danse Avec Moi No Akacisa)

 

680.    Kyara De Seballbox                                                                                                           Exelent                              2
2011. 05. 01. LOP451674
(Nobel Do Sul x Herrera De Seballbox)

 

681.    Lar'Arete Tsahik                                                                                                                Exelent
0000-00-00 RKF2737835
(Albellis L'Bentley x Laitsem Deya)

 

682.    Leeh-Box Hanna                                                                                                                 Exelent
2010. 02. 28. PK II-104375
(Deluxe Vom Linderhof x Leeh-Box Elly)

 

683.    Mega Ot Goldiboks
2010. 11. 30. RKF 2910050
(Almera`s Dunhill x Yudif Ot Goldiboks)

 

684.    Nubira Asso Di Trionfo                                                                                                      Exelent
2009. 04. 18. BEK-101590 No 022567
(Effect x Zhasmindanivel Delux)

 

685.    Schwartzbox Ficca                                                                                                             Exelent
2009. 06. 20. DK13899/2009
(Tenzing Des Courtillieres x Schwartzbox Akela)

 

686.    Sikili Oliva                                                                                                                         Exelent
2006. 11. 19. LOI 07/22624
(Ghibli x Sikili Fiamma)

 

687.    Speciality For You Sanvita                                                                                                Exelent
2011. 07. 07. UKU 0104220
(Ippolito Del Colle Dell`Infinito x Enea Von Schreck)

 

688.    Xenia Kamenicka                                                                                                               Exelent
2011. 01. 11. JR 84638 Nb
(Ippolito Del Colle Dell'Infinito x Spectra Kamenicka)

 

689.    Ziva Glogosia                                                                                                                     Exelent                              3
2011. 01. 16. PKR.II-106103
(Bo-Rudy Von Jahwe x Piotrusia Glogosia)

 

 


Copyright Hungária Boxer Klub - All Rights Reserved 2013
Created by: Sitemakers